Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim Cep'e videolu reklamlar geliyor

Cep'e videolu reklamlar geliyor

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2010 Cumartesi 15:15
Cep'e videolu reklamlar geliyor

Turkcell'in, Turkcell Global Bilgi işbirliğiyle hayata geçirdiği ve Türkiye'de bir ilk olan Turkcell 3G Videocom uygulaması, çağrı merkezi hizmetlerinde yeni bir dönem başlatıyor.

Önceden hazırlanan video mesajın, müşterilerin 3G görüntülü konuşmayı destekleyen cep telefonlarına, otomatik olarak aktarılmasını sağlayan Turkcell 3G Videocom, firmalara teknoloji destekli sıra dışı bir iletişim mecrası sunuyor.

İlk Müşteri Garanti Bankası

Turkcell 3G Videocom'un ilk kullanıcısı Garanti Bankası, artık Turkcell 3G abonesi olan müşterilerine çeşitli haber, fayda ve fırsat duyurularını video ile gönderecek.

Görüntülü mesajı izleyen müşteriler, "Çağrı Merkezini Ara", "İnternet Sayfasına Git" gibi farklı uygulamaları kolaylıkla seçebilecek.

Kullanıcıları Rahatsız Eder mi?

Turkcell'in izinli veritabanını kullanan Garanti Bankası, dilerse kendi izinli müşterilerine de aynı duyuruları gönderebilecek.

Bu zamana kadar reklam ve kampanyaları SMS şeklinde olur olmaz zamanlarda alan kullanıcılar, şimdi de videolu istenmeyen mesajlarla (SPAM) karşı karşıya.

Cevaplanması gereken bir diğer soru da reklam videolarının cep telefonlarından izlenmesi durumunda veri ücretinin kime yansıtılacağı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Google ve Apple'ı Peşinden Koşturan Proje: GlassOuse

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com