banner2
Öne Çıkanlar Sarıcakaya ilçesi kredi başvuruları coğrafya kader midir? ak parti Urfa Haber

İşte 2. Lig Beyaz Grup'ta 5. Hafta maç programı


(RHA AJANS)Misli.com 2. Lig Lig’de mücadele eden temsilcimiz Şanlıurfaspor'un da yer aldığı Beyaz Grup'ta 5. Hafta programı belli oldu.


ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR -ŞANLIURFASPOR

14.10.2020
Çarşamba
14:30

(H) SEZER YALÇIN
(Y) OZAN BURAK AKDUMAN
(Y) BATUHAN BIYIKLI
(D) GÖKHAN ALKAYALAR
(G) BURHANETTİN ÇAĞLAR
(T) FATİH HÜSNÜ BERBEROĞLU
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI
14.10.2020
Çarşamba
15:00
NİĞDE ANADOLU FK -

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ (H) YUNUS DURSUN
(Y) SUAT FİDAN
(Y) RECEP KORKMAZ
(D) SELİM ÖZEN
(G) AHMET CENGİZ DUMAN
(T) ZİYA DİLMEN
(T) TANER ŞANVER
NİĞDE 5 ŞUBAT
14.10.2020
Çarşamba
15:00
ANKARA DEMİRSPOR -

GÜMÜŞHANESPOR (H) SERKAN ERYILMAZ
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) ANIL KÜÇÜKKARACA
(D) MEHMET ALİ ÖZER
(G) FAİK KAPSIZ
(T) İBRAHİM ONAYLI
TCDD ANKARA DEMİRSPOR
14.10.2020
Çarşamba
15:30
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. -

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. (H) ERDEM DEMİRTAŞ
(Y) GÖKHAN ÖZKAN
(Y) TANSU DOĞAN YILMAZ
(D) TAYFUN SARI
(G) CAN FİLAT
(T) HÜSEYİN GÜLEÇ
(T) TANSEL BAYDAR
15 TEMMUZ STADYUMU
14.10.2020
Çarşamba
15:30
ERGENE VELİMEŞE SPOR -

SARIYER (H) SABİT SELVİ
(Y) MEHMET ALİ VARDAR
(Y) MUSTAFA KIRBAŞ
(D) ENVER AYDIN
(G) ERKOÇ KORAY DOĞAN
(T) TUĞBAY İNAN
(T) UĞUR GÜLSOY
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADYUMU
14.10.2020
Çarşamba
15:30
İNEGÖLSPOR -

ÇORUM FK (H) MEHMET TERECE
(Y) SELMAN TİMUR
(Y) MUSTAFA YÜKSEL
(D) YUSUF AYDIN
(G) ALİ OLGUN
(T) SERKAN KURAL
(T) HARUN DAĞDEVİREN
İNEGÖL İLÇE STADI
14.10.2020
Çarşamba
17:00
AMED SPORTİF FAALİYETLER -

HACETTEPE SPOR (H) SAFA YILMAZ
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(Y) EMRAH AKKAYA
(D) BATUHAN BAYAR
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) YALÇIN GÜL
(T) OKAN ARSLAN
DİYARBAKIR STADYUMU
14.10.2020
Çarşamba
17:00
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -

UŞAK SPOR A.Ş. (H) LEVENT BUĞRA VARTEMEL
(Y) SEFA ÖZCAN
(Y) EFE KURTULUŞ
(D) ÖMER ŞİVKA
(G) FARUK SERTAKAN
(T) CENGİZ AYDIN
12 ŞUBAT
14.10.2020
Çarşamba
19:00
AFJET AFYONSPOR -
Detaylar
KOCAELİSPOR (H) CELAL BAYRAKLI
(Y) CİHAD BUYURGAN
(Y) RECEP GÜNEŞ
(D) AHMET ECEVİT
(G) COŞKUN TOPAÇ
(T) MURAT ILGIN
(T) ERDOĞAN KURT
ZAFER STADI

Misli.com 2. Lig - Grup Kırmızı - 5.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.10.2020
Çarşamba
14:30
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ -

SAKARYASPOR A.Ş. (H) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(Y) ARDA DARCAN
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ
(D) ŞEVKET TEKER
(G) ENGİN LAKOT
(T) MURAT KURT
(T) ÖZCAN SARMAN
VAN ATATÜRK
14.10.2020
Çarşamba
14:30
PAZARSPOR -

SİVAS BELEDİYE SPOR (H) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(Y) BİRTAN YAVUZ
(Y) CANKUT GÖNENÇ
(D) AHMET BALKAN
(G) ALİ ÇOLAK
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
(T) OĞUZ HAN AYKUT
PAZAR İLÇE
14.10.2020
Çarşamba
15:00
ETİMESGUT BELEDİYESPOR -

ELAZIĞSPOR (H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ
(Y) OKAN AKBAL
(D) ERDOĞAN ÖZKAYA
(G) ABDÜLKADİR GÜVEN
(T) KEMAL ÇİÇEK
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
14.10.2020
Çarşamba
15:00
GMG KASTAMONUSPOR -

PENDİKSPOR (H) SERKAN PINAR
(Y) SABRİ ÖĞE
(Y) ONUR GÜLTER
(D) LEVENT GÜMÜŞDERE
(G) NECDET AKÇASOY
(T) NECMİ KAPAR
(T) MEHMET CANAVAR
GAZİ STADI
14.10.2020
Çarşamba
15:00
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR -

MAMAK FK (H) SİNAN ÖZCAN
(Y) SEDAT YAVANOĞLU
(Y) BÜLENT KORKMAZ
(D) ŞAHİN BERKER
(G) İBRAHİM BOZKURT
(T) AHMET SAĞLAM
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU
14.10.2020
Çarşamba
15:00
KARDEMİR KARABÜKSPOR -

SERİK BELEDİYESPOR (H) YÜCEL BÜYÜK
(Y) AKIN KARABACAK
(Y) İSMAİL ERTUNÇ
(D) MURAT TÜRKOĞLU
(G) İSMAİL OKUR
(T) GÜRHAN TOKUL
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
14.10.2020
Çarşamba
15:00
TARSUS İDMAN YURDU -

BODRUMSPOR A.Ş. (H) ALPER AKARSU
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY
(Y) BORAN TURHAN
(D) RAŞİT YORGANCILAR
(G) MEHMET EMİN BAYDAĞ
(T) YAVUZ POLAT
TARSUS İLÇE
14.10.2020
Çarşamba
15:30
KIRKLARELİSPOR -

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. (H) MUSTAFA AYDIN
(Y) ŞABAN KARADERİLİ
(Y) BUĞUR HAN GÜLER
(D) TANER TUNCER
(G) MUSTAFA SEVİM
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) SERDAR ÇELEBİ
KIRKLARELİ ATATÜRK
14.10.2020
Çarşamba
15:30
TURGUTLUSPOR -

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR (H) EREN GÖKMEN
(Y) ALİ ETLİKCİ
(Y) LEVENT YEŞİLYURT
(D) GÜRCAN HASOVA
(G) HAYATİ ÜNAL
(T) ERHAN SÜYEK
(T) RAMAZAN GÖK
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI
14.10.2020
Çarşamba
15:30
EYÜPSPOR -

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR (H) ÖMER FARUK GÜLTEKİN
(Y) KEREM CANDAŞ
(Y) MEHMET KURU
(D) BAYRAM BAŞKAN
(G) CENGİZ SAVAŞKAN
(T) SALİH ŞAHBEY
(T) HAKAN ALPASLAN KIRBAŞ
EYÜP STADI

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner17