banner2
Öne Çıkanlar Vali Göngür Azi Adıyaman barosu hilvanın nufusu Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Tuz Elazığ

Ceylanpınar TİGEM İhaleye Çıktı: 4 Bin 500 Kuzu Satlığa Çıkarıldı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından Ceylanpınar Tarım İşletmleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan 4.500 Baş İvesi Irkı Reforme Erkek Kuzu  Satılacağını açıkladı.

Satış ile ilgili tüm detaylar Resmi Gazetenin bugünkü sayısında detaylarıyla birlikte ilan edildi.

1 - Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü yetiştirmesi aşağıda cinsi, ırkı, tahmini ağırlıkları, muhammen bedeli ve geçici teminatı yazılı damızlık fazlası İvesi ırkı 4.500 baş reforme erkek kuzunun partiler halinde satılacaktır.

2 - İhale 11/03/2020 Çarşamba günü saat 14.30’da TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (Karanfil Sokak No: 62 Bakanlıklar-ANKARA) İHALE SALONUNDA Merkez Alım-Satım ve İhale Komisyonu huzurunda yapılacaktır. İhaleye iştirak eden olmadığı veya verilen fiyatlar uygun görülmediği taktirde ihale, 18/03/2020 tarihinde aynı yer ve saatte aynı şartlarda tekrar yapılacaktır.

İhale, açık artırma usulü ile yapılacaktır.

3 - TAHMİN EDİLEN BEDEL VE GEÇİCİ TEMİNATA İLİŞKİN ESASLAR

İşletme Müdürlüğü yetiştirmesi İvesi ırkı 4.500 baş erkek kuzunun cinsi, ırkı, tahmini ağırlıkları, muhammen bedeli ve geçici teminatı aşağıdaki

gibidir

4 - Geçici teminatın nakit yatırılması halinde, ihalenin başlayacağı saate kadar TİGEM’ in Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesindeki TR30 0001 2009 4520 0013 0000 60 IBAN no’lu hesabına yatıracaklar ve aldıkları belgeyi veya teminat olarak kabul edilen diğer kıymetleri Merkez Alım-Satım ve İhale Komisyonuna İbraz edeceklerdir

5 - İhaleye girebilme şartlarında belirtilen belgeler bir zarfa konularak TİGEM Genel Evrak Servisine en geç 11/03/2020 tarih, saat 14.30’a kadar teslim edilecektir.

6 - İhale şartnamesi Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Karanfil Sok. No: 62 Bakanlıklar/ANKARA) , Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü ve www.tigem.gov.tr adresinden temin edilebilir.

7 - TİGEM İktisadi Devlet Teşekkülü olup 2886 Sayılı Devlet İhale Kanuna tabi değildir. Yapılan ihale satış işlemi olduğundan 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa da tabi olmayıp, ihale TİGEM Alım-Satım ve İhale Yönetmeliği esaslarında yapılmaktadır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner17