Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet İMRE

YOSUNLU KAFALILAR


Mehmet İMRE
22 Nisan 2014 Salı 18:55

Yasakçı ve dar zihniyet yine yaptı yapacağını. Balıkesir Burhaniye Sağlık Meslek Lisesi'nde bir öğretmen iki kız öğrenciyi hem de okul çıkışında başörtüsü taktılar diye darp etme alçaklığında bulundu. Bazı bozuk zihniyetlere göre ise bu sersem adam Cumhuriyet öğretmeni imiş. Öncelikle gerçek anlamda öğretmenlik mesleğini icra eden ve en büyük öğretmen olan yüce peygamberimiz Hz Muhammed (SAS) varisleri, temiz, dürüst, saygın, fikir ve düşünce mimarları olan elleri öpülesi öğretmenlerimizi tenzih ederek, Yüce Allah’ın affına sığınıyorum.

Tam anlamıyla bir şizofren ve paranoyak bir şahıs bu zihniyete sahip öğretmenlerden eğitimci olmaz. Şayet Cumhuriyet öğretmenleri böyle anormal ise öğretmen olmayanlar nasıllar acaba? Hayvanlara mahsus olan Çıplaklığı sevip savunması bu öğretmene göre normaldir. Çünkü anlaşılan bu öğretmen de medeniyeti çıplaklıkta sanan bazı yosunlu kafalılar ve yobazlar gibi insanlıktan çıkıp hayvanlaşmış olacak ki insanlara ait olan örtünme sıfatına düşman kesilmiş. Böyle eğitim veren bir öğretmenden ne beklenir. Öğrencilere örnek olması gerekirken ördek olması, çocukları dövmesi ne kadar yobazca bir hareket olduğunu kanıtlamış oldu..Bunlar görüneni ya görünmeyenler.

Kim ki Allahın emir ve yasaklarına karşı gelirse ondan daha zalim kim olabilir. Onlar Allah’ın elim azabına müstahak olacaklardır inşallah. Başörtüsü düşmanlığını başlatanlar bilsinler ki onların sonu hüsran olacaktır. Vebalden kurtulmayacaklardır. Bu güne kadar halkı suiistimal ettiler en büyük enayiliği yapıp Milleti enayi yerine koydular ve hep kandırdılar yeter artık halk yutmayacak. Güzel ve toplumsal barışa doğru gidildiği şu günlerde, kinlerini dışarı vurma cesareti gösterenlere Şunu söylemek isterim ki ALLAH’IN orduları bitmez bu vatan sahipsiz değildir bunu bütün vatan hainleri bilsinler.

Bu çirkin saldırı hoşgörü ortamını bozmaya yönelik bir davranış olduğu aşikârdır. Hoşgörü ve huzur ortamını bozmak, kimsenin haddine değildir."  Seçim arifesinde olduğumuz bu günlerde diğer bazı odaklar gibi, yine belli odaklar tarafından senaryolaştırılmış sinsi oyunlardan birisidir. Amaçları süreci sabote etmek ve gerginlik ortamını yaratmak Müslümanların huzurunu kaçırmaktır.

         Son dönemde başörtüsünün toplumun büyük bir bölümünün ortak düşüncesiyle problem olmaktan çıktığı bu dönemde böyle talihsiz bir olayın yaşanması manidardır. "Bu tür olaylar artık yaşanmıyordu; ancak seçim öncesi insanların hassasiyetleri ve inançları ile ilgili toplumu yeniden germek ve kendilerine göre seçimi etkilemek üzere bu tür hareketler yapıldığını görüyoruz. Nitekim bu olaydan sonra marjinal bir siyasi partiye mensup bir grup, söz konusu şahsın götürüldüğü karakol önünde toplanarak alçak öğretmene destek vermeleri de manidardır."Seçim öncesi bu tür olayların ülkenin farklı yerlerinde meydana gelebileceğini tahmin etmek zor değil. Vatandaşların bu ve buna benzer konularda tahriklere kapılmadan dikkatli ve sağduyulu olmaları gerekmektedir. Bu manada bütün sivil toplum kuruluşları bu tür olaylara karşı birlikte hareket etmelidirler. Şunu söylemek isterim ki ALLAH’IN orduları bitmez şefkat kahramanları olan annelerimize ve kızlarımıza uzanan eller kırılsın. Bir metrelik bez parçasına tahammül etmeyenler çağdaş değil ,olsa olsa bedevi, barbar insan tipi olabilirler.çünkü kafaları yosunlu.

Bir başka yazıda görüşmek dileği ile


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com