Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Yaslıca Belediye Başkanı’na Yakışmadı (!)


14 Eylül 2012 Cuma 18:48

Efendim yaslıca belediye başkanlığı yaklaşık 10 ay önce gerek yazılı ve gerekse görsel basın ve medya yolu ile duyuruda bulunarak Yaslıca Beldesinde Fırat kenarında TOKİ ile birlikte müstakil Tatil evleri yapacaklarını ilan etti. Ben de birkaç arkadaşla birlikte Bozova ilçesine giderek TOKİ nin ziraat bankasındaki hesabına 6000 TL yatırdım. Bankadan aldığım dekontları Yaslıca Belediyesi Başkanlığına götürüp imza karşılığında teslim ederek kayıt yaptırdım.

Müracaatlarımızın üzerinden tam 10 ay gibi uzun bir zaman geçtiği halde Yaslıca Belediyesinden tatmin edeci olumlu veya olumsuz hiçbir cevap alamadım. Belediyeyi her aradığımızda başkanla veya yetkili birisi ile görüştürülmeden hep savsaklaştırıldık. Ben ve benim gibi yüzlerce insan kendini kandırılmış veya dolandırılmış hissine kapılmaktadır.

İşin dil hun tarafı en son 13–09–2012 tarihinde sabah saat 11 de Sayın Belediye başkanının bizzat cep Telefonunu aradım. Aramasına aradım ama bin pişman oldum. Karşımda bir Belediye başkanı değil, sanki sıra dışı bir adam vardır zehabına kapıldım. Belediye başkanı benim kim olduğumu ve konumumu ve sormadan kızgın bir eda ile “ben şu anda trafikteyim işim var” dedi ve Telefonu yüzüme kapattı. Nezaket ve Zarafet kurallarını aşarak ve AK Partinin tüzüğüne yakışmayan bir davranış sergileyerek. Yazıklar olsun dedim. Halkın reyleriyle milletin makamına gelmiş ve işgal etmiş bir başkana ve hem de AK partili geçinen bir insana yakışmıyor bu ahval ve şerait.

Basın yolu ile sayın başkana soruyorum;

Bizim bu mağduriyetimiz ne kadar sürecek.?

Hayal ettiğimiz hayal park evleri yapılacak mı?

Yapılacaksa ne zaman yapımına başlanacak.?

Yapılmayacaksa paralarımız ne zaman  iade edilecek?

 Sayın başkan lütfedin de bari basın yolu ile toplu olarak cevap verin ki insanlar Telefon ile siz ZAT-I ALİLERİNİZİ rahatsız etmesinler. Kibir ve gurura kapılmaya hiç gerek yok. Zira Belediyeden kaynaklanan bir problemden dolayı vatandaşa cevap vermek ve vatandaşı bilgilendirmek zorunuza gidiyorsa, vatandaşa hizmet edemiyorsanız O zaman O makamda oturmayın. Emanet, Ehliyet ve Liyakat sahibi birisi gelir, kaldığı yerden hizmete devam eder.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com