Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

URFASPOR YÖNETİMİNE ÇAĞRI….?


Recep Akyol
15 Temmuz 2015 Çarşamba 14:46

Yaklaşan Şanlıurfa spor Kongresi sporsever birçok hemşerimiz için endişe ve merak konusu olmuştur… Spor ve özellikle Şanlıurfa spor sevgisi birçok insanı bir araya getiren bir ortak sevdadır. İşte bu ortak sevdamız söz konusu olunca herkesin bir fedakarlık göstermesi gerekir diye düşünüyorum..
Urfa spor için birçok fedakarlık yapan yönetimler olmuştur. Kemal SARAÇOĞLU döneminde Şanlıurfa Valisi olan Celalettin GÜVENǒin yaptığı fedakarlık gibi.
Bizler Şanlıurfa Spor Gönüllüleri olarak Başkan Fethi ŞİMŞEK ve Çalışma arkadaşlarının böyle bir fedakarlıktan kaçınmayarak duyarlılık örneği içinde olacaklarını arzu ediyoruz..
Urfaspor Başkanımız Sayın Fethi ŞİMŞEK Şanlıurfa için Türkiye genelinde  sembol ve Ekol bir isimdir. Spor Kulüp Başkanlığı geniş tabana sahip milyonlarca insana hitap eder. Bu nedenle Fethi ŞİMŞEK Başkanın ilgi ve sorumluluk alanı çok geniştir
Anavatan İktidarı döneminde Şanlıurfaspor’a Başkan olan Mustafa DEMİR Hedef büyütüp Takımı şampiyon yapamayınca o dönem Milletvekili bile seçilmemişti. Sayın Fethi Başkanın da bu durumu göz önüne almasını istiyoruz..
Kulüp Başkanları ve Yönetimler arası borç meselesi sonunda bir neticeye bağlanır. Bu her yerde böyledir. Şahsen Ben Şanlıurfaspor Yönetiminin da uzlaşmacı bir hareketle ortak yol bulunacaktır görüşündeyim
Urfaspor Yönetiminin Basına dağıtmış olduğu  gider ve harcamalarla ilgili dokümanları okudum ve gördüm.  Buradan tüm bu harcamaların eleştirisini yapmam yanlıştır.. Yapılan bu harcama Listelerinin tekrar gözden geçirilmesi çok faydalı olup yanlışlar düzeltilebilinir..
        Basına verilen harcama ve Mahkeme yolu ile alacaklı listesinde ismi olan birçok arkadaşı ben çok iyi tanıyorum. Bu arkadaşların Faizle alakadar olacak bir girişimde olacaklarına ihtimal bile vermiyorum. Ancak bu arkadaşların yargı yolu ile kendilerini aklaması en doğal haklarıdır..
Urfa Spor Kamu oyu bu konuda Şanlıurfasporun Gelirlerinin ne olduğunu Liste halinde belirtilmemesi ve bu gelir meselesinin Basın ve Sosyal medya üzerinden açıklanması büyük eleştri ve tepki almaktadır... Bu konu hakkında Urfa Sporu yakından takip edenlerin ortak görüşü şöyledir..
1-Limak İnşaatan Urfa Spor için 2 trilyona yakın para alındı mı…?
2 –Dünya Göz Hastahanesinden 150.000. Yüro alındımı…?
3-Sportotodan alınan 1.200.000 miktar doğrumu…?
4-Sayın Vekilimiz Nurettin NEBATİNİN katkıları ile Vekillerden 1 Trilyon yardım alındığı doğrumudur..
5-Akçakale Gümrük Kapısından elde edilen gelir ne kadar….?
6-Sayın Bakanımız Faruk ÇELLİK ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Celalettin GÜVENÇ in girişimleri ile elde edilen gelir ne kadar…?
7-İl Genel Meclisi Tarafından 2013 yılında Karakörü de Şanlıurfa Spora destek için satılan arsaların gelirinin toplamı ne kadar…?
Tüm Bu sorular Spor Kamuoyu tarafından dile getirilmekte. Bu belirtmiş olduğumuz gelirle ilgili bilgilerin doğruluğunu Şanlıurfa Spor Yönetim kurulu tarafından açıklama yapılması daha doğru olacaktır diye düşünüyorum..


YORUMLAR
 • yorum2015-07-17 00:42:00Sinan kutal

  Kemal saraçoğlunun ahı kalmaz..Şimdi bu oyunların içinden çıkın..

 • yorum2015-07-16 02:18:58cEMAL saçak

  uRFA SPOR iSTANBULDAN DEĞİL uRFA DAN İDARE EDİLİR..yÖNETİCİLER FUTBOLDAN BİLMİYOR AHKAM KESİYORLAR...

 • yorum2015-07-15 20:29:35ALİ HALICI

  yAZIKTIR MU URFAMIZIN PARASINA PARA DA GİTTİ ŞAMPİYONLUTA HESABINI VERİN..

 • yorum2015-07-15 19:07:39İsmail Dayı

  Bu Kadar başarısızlığa karşı bu kadar masraf olsa da gelirlerin kaynağı açıklansın..

Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com