Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

URFA’NIN TERCİHİ AK PARTİ


Recep Akyol
31 Mayıs 2015 Pazar 15:26

Çok kıymetli Şanlıurfalı gönül dostlarımız yeni ve güçlü Türkiye’nin Şanlıurfa vekil adaylarımız 7 Haziran Genel seçimlerinde zafere giden yolda İktidar mücadelesinde Muhalefetin her türlü engellerine rağmen yol kazaları olsa da. Yaralar almış olabiliriz. Ama AK Parti hedefinden ve milletle olan sevdasından asla ve asla vazgeçmez. Hizmet gören halkımız bu nedenle AK Parti yi tercih ediyor…

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili listelerine karşı eleştiriler olabilir. Ancak Vekillerimizin arasına çok daha güçlü Bakanlık yapacak kapasitesi olan ve Urfa’ya hizmet anlayışı ile bu isimler Urfa’nın gücüne güç katacaklar. Diğer Vekil adayları gibi AK Parti nin 12 Vekil adayının geceli gündüzlü çalışarak milletin Halkın ve esnafın ayağına gittikleri görülmektedir..

Türkiye’nin barış ortamına gelmesini hazmedemeyen karanlık güçler barış ortamını ve Huzurumuzu asla bozamayacaklar. AK Parti İktidarı ile bireysel ve toplumsal ekonomik yatırımlar ile güçlü hedefi olan plan ve projeler dönemi Urfa için başlamıştır. Yapılan icratler samimiyetin bir ifadesidir..Bu nedenle Urfa lı AK Partiyi tercih ediyor..

AK Parti İktidarına karşı her türlü komplo oyunları ile yeniden faiz lobisi harekete geçerek 7 Haziran 2015 Genel seçimlerinde AK Parti İktidarı ile milletin sevdasını ve birliğini etkilemeye çalışıyorlar.

Bu çapulcu muhalefetin geçmişinde faiz ve enflasyon 3 haneli idi. Bu sermaye kesimi kendi Bankalarında bile çuvallarla paraları çalıp Devleti zarara soktular. Ama aziz milletimiz ve halkımız bu hortumcuların ve faiz lobisinin neler yaptığını çok iyi biliyor.

Cumhuriyeti kurduk diyenler daha sonra Hilafeti kaldırdılar. Ezanı yasakladılar. Şimdi ise dini cemaat ve tarikatları kaldırmak peşindeler. Bu milleti dinsiz imansız bir toplum haline getirmek isteyenlere 7 Haziranda halkımız gereken cevabı verecek.

AK Partiye yönelik iftira ve yalanlarla yeni ve güçlü Türkiye’yi istikametinden saptırmak istiyorlar. Ama bizler asla doğru bildiklerimiz İslami hoşgörü ile hak ve adalet ölçüsünden sapmayacağız. Onlar gibi azgın bir toplum olmayacağız.

Doğru istikamette giderken AK Parti ile Milletin arasına set çekmek isteyenler ve her türlü engellemeler olabilir. Paralelci ve gezici komplolar olsa da Allah’ın yardımıyla tüm engelleri aşacağız. 7 Haziran seçimlerinde yeni ve daha güçlü kadrolarla Yeni bir döneme girerek Türkiye ve Şanlıurfa’ya hizmetler devam edilecek.

7 Haziranda zafere giden yolda bizlere rehber olmuş tüm Allah dostlarının manevi güçleri ile Akif ERSOY’ların Bediüzzman’ların Mevlana’ların Hacı Bektaş’ların Sultan Selahaddin’lerin düşüncelerini kendimize rehber edineceğiz.

Kültürel Köklerinden ve inançlarından kopan tüm toplumlar helak olmuştur. Tarihteki sahneden yok olup gitmişlerdir. Osmanlı yaşam Kültürü olan Osmanlı vakfiyelerini inancımız ile beraber yeni Türkiye gelişip güçlenirken AK Parti İktidarına karşı her cepheden yapılan tüm saldırıları boşa çıkaracağız.

Etnik ve dini tüm farklılıkları bağrında toplayan AK Parti İktidarı önderlerine sahip çıkacağız. İnadına Birlik ve beraberlik diyeceğiz. Çanakkale ruhi ile topraklarımıza nasıl sahip çıktıysak, aynı ruh ile yeni Türkiye’yi şaha kaldıran kadrolara da sahip çıkacağız.

1000 yıldır Kürt halkı ile süregelen ve devam eden kardeşliği bitirmek istiyorlar. Bu kardeşliğimiz asla ve asla bitmeyecek. Kürt siyasetine destek veren Sol marjinal Gruplar terör eylemleri ile Kürt ve Türk halkının birliğini asla bozamayacaklardır. Bu nedenle Şanlıurfa halkı AK Partiyi tercih etmektedir..

Ülkemizi asla ve asla çapulcu teröristlere teslim etmeyeceğiz. Orta doğuda Güçlü ve söz sahibi bir Türkiye’yi istemeyen Avrupalı ülkeler terör saldırıları ile 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerine Gölge düşürmek isteseler de asla emellerine ulaşamayacaklar. Ve bizler AK Parti de birleşerek bu tür oyunları bozacağız. Bir ve Birlikten yana Güçlü bir Türkiye olacağız.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com