Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Müslüm Azizoğlu

URFA; TÜRKİYE'NİN SURİYE'YE GİRMESİNE KARŞI MI?


Müslüm Azizoğlu
30 Haziran 2015 Salı 15:03

Bizce Yersiz bir soru. Abesle iştigal... Ama birileri böyle söylüyor. Hal bu ki, Türkiye Suriye ye girse de girmese de zaten savaş Türkiye ye, Urfa ya girmiş. Bu kirli savaşı başlatan Zalim ve Kontrolsüz Müşrik devletleri sorgulayamayan acizler bütün şer Oklarını içinde yaşadıkları Ülkeye ve Halka çeviriyorlar. ABD ve Batılı egemen güçler 10 binlerce km Uzaklardan gelip Ortalığı Fitne ve Fesada veriyorlar, Türk, Kürt, Arap savaşını, Sünni / Şii çatışmasını çıkarıyorlar, Suriye yi kan denizine çeviriyorlar, Alan Hakimiyeti için, Dinli / Dinsiz ne kadar Silahlı örgüt varsa hepsini çatışmanın içine dahil ederek ALAN HAKİMİYETİ için savaştırıyor, savaşıyorlar, Şu bizimkiler tüm bunları görmezden geliyorlar. Çünkü Kavmiyetçilik ve Asabiyet Basiretleri köreltmiş. Resmin ve fotoğrafın büyüğüne ve tamamına değil, küçücük bir tarafına bakıp oyalanıyorlar. İşgalci, sömürücü, talancı, yalancı ve Yabancı Gavurlara ses çıkarmıyorlar, İçinde yaşadıkları Ülkeye ve Müslüman Halka ihanet ediyorlar.

Aynı coğrafyada yaşayan, aynı coğrafyada yaşamak zorunda olan İnsanlar, kavimler ve toplumlar; Kendi aralarında gelişen problemleri kendileri akl-ı selimle halletmek zorundadırlar. Bu konularda Teyakkuzda olup, dışarıdan gelecek müdahalelere, baskılara, fitne ve Fesadlara karşı birlikte hareket etmek zorundadırlar. Birbirlerine İhanet etmemeleri gerekir. Eğer birbirlerine ihanet ederek dışarıdan Üçüncü şahısların içeriye sızmasına göz yumarlarsa O zaman kendileri birbirlerine düşerler, güçleri ve kuvvetleri gider, perişan olur, dağılırlar. Günümüz İslam coğrafyasında olduğu gibi İnsan insanın kurdu haline gelir, yaşamak artık çekilmez olur, hayat büsbütün haram olur. Yaş kuru, Haklı haksız hepsi birlikte yanar, donar, Başka yerlere konar hale gelirler.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com