Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

ÜLKÜCÜLER SUÇLU MU?


Recep Akyol
22 Mayıs 2015 Cuma 08:44

    7 Haziran 2015 Genel seçimlerine gidilirken yaşanan bombalı eylemler ve üzücü olaylar ile çatışma Kültürü ortamından seçim rantı elde etmek isteyen Karanlık odaklar eski Türkiye özlemi beklentileri artık gün yüzü gibi görünüyor.

    Ülke genelinde MHP – HDP ve AK Parti’ye yönelik eylemler diğer taraftan iddia edilen üç beş ülkücü gencin bozkurt işareti ile yapılan tüm olumsuz eylemleri ülkücü camia ve MHP’ye yönelik suçlamaları siyasi bir linç ve  çok maksatlı olduğu görüşündeyim.

    Ülkemizin Coğrafi Konumuna göre Stratejik ve siyasi arka planları olan birçok emperyal güçlerin istihbarati çalışmaları ve çatışma ortamı için  fırsat kolladıkları pekala bilinmektedir. Hatta Suruç Kobani bölgesinde yoksul ailelere yönelik din değiştirme olayları yaşanmaktadır..

    Diğer yandan tüm bu olan olaylar Türkiye’deki Elit Türk ve Kürt siyasetinin Demokrasiyi içselleştirmedikleri gerçeğidir. Demokrasi ve İnsan hakları tam rayına girecek derken yoldan birçok sapmalar olduğuna şahit oluyoruz. Adalet ölçüsündeki göstergeler daima değişmekte..

    Nemrut’a ait Putları kıran Hz. İbrahim misali sorulduğunda bu putları kim kırdı diye Hz. İbrahim de İşte bakın balta boynunda asılı olan Put diğerlerini kırmıştır. Fakat bu olaya Nemrut’un askerleri inanmasalar da askerleri inanmak zorunda kalmışlardır.

    Aynı örnekleme gibi Ülkücülerde her ne kadar Türkiye’de gelişen bu karanlık olayların dışında kalsalar da topluma empoze edilen suçlamalar Ülkücü camia suçlu ilan edilmiştir. Biz bu tür oyunları daha önce çok gördük.. Tırlarla dağıtılan silahlar belli bir saat bir gruba dağıtılırken diğer gruba da belli saatlerde silah dağıtan güçler aynı merkezden yönlendrildikleri çok kişiler bilmektedir…

     MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’NİN Ülkücüleri sokak kavgalarından çekip çıkarması ve ortamı Sükûnet ve normalleşmeyi temin etmesi takdire şayandır. Aynı şekilde MHP İl Başkanı İbrahim ÖZYAVUZ’UN Aracının yakılmasında göstermiş olduğu sağduyu çabaları ile takdire şayan bir davranış sergilenmiştir.
       Bin yılı aşkın zamandan  beri gelen Kürt Türk kardeşliğini bozup Siyonist sermayenin tekrar eski yönetimlerine zemin hazırlanmakta Sürekli Suriye li savaş mağdurları üzerinden Türkiye nin iç güvenliğini bozmak isteyenler her türlü bombalı saldırılar ile kafa bulandırmak isteyen Medya kışkırtıcılığı da yok değil..

    Sonuç olarak MHP’Lİ ve HDP’Lİ gençleri hedef gösterip eski Türkiye özlemi içinde olanların   sahneye koymak istedikleri oyunu bozmak çok ta zor değildir.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com