Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Hasan DEMİREL

ÜÇ BAKANIN İSTİFASI VE ERDOĞAN BAYRAKTAR’IN TAVRI


Hasan DEMİREL
25 Aralık 2013 Çarşamba 14:47


Üç bakanın istifa haberi aslında bekleniyordu. Kabine revizyonu öncesi, üç bakanın istifası Başbakanın elini güçlendirdi. Bu yazıyı yazarken medyada AB’den sorumlu bakan Egemen BAĞIŞ’ın da istifası dillendiriliyor. Buraya kadar olan kısım 17 Aralıkta yapılan rüşvet ve yolsuzluk operasyon sonrasında beklenen gelişmelerdi.
Erdoğan BAYRAKTAR' ın istifası, Başbakanın elini güçlendirmek içindi, ama BAYRAKTAR’ ın açıklamaları kullandığı üslubu ve takındığı tavır onun şahsına ve temsil ettiği misyona ve de davaya yakışmamış ve Başbakanı daha da zor durumda bırakmıştır. Sayın Başbakan size Bakanlık gibi şerefli bir makamı verdiği zaman güzel hoş oluyor da sizden aldığı zaman mı oluyor. Tekrar ediyorum Erdoğan BAYRAKTAR'ın açıklamaları şahsına ve şimdiye kadar yaptığı hizmete yakışmamıştır. Sayın Başbakan onu görevden azledebilirdi de ama nezaketen istifası isteniyorsa kol kırılır yen içinde kalırdı.
Erdoğan BAYRAKTAR gibi birçok ismi Türkiye'de vitrine çıkaran Sayın Başbakanı istifaya davet etmek Erdoğan BAYRAKTAR' ın ne hakkıdır ne de haddidir.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com