Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

TÜRKİYESİZ ORTA DOĞU


Recep Akyol
4 Şubat 2014 Salı 12:12

İslam karşıtı Batılı emperyalist Küresel güçler Ortadoğu’ya hakim olmak için yeni Türkiye’yi büyük bir engel olarak görmekteler. Osmanlı Devletine karşı Arapları kışkırtan İngiliz Emperyalizmi çeşitli fitnelerle Ortadoğu’da oluşturdukları Arap devletine karşı yeni bir yıkım olan Arap Baharı eylemleri ile gelişen Anti emperyalist hareketleri destekleyen Yeni  Türkiye’yi imha etmek için her yandan saldırdılar

 

En nihayetinde tüm Arap halkı ve irili ufaklı Anti siyonist Arap örgütleri şunu çok iyi anladılar çeşitli yönetim biçimleri ile Ortadoğu’yu karıştırıp yöneten Amerika ve İsrail’in Bölgeden el çekmedikleri sürece Ortadoğu’da ki yüzyıllardır akan Arap ve Müslüman kanları durmayacak.

 

Yeni Türkiye politikasında kararlı bir şekilde Arap ve Müslümanlara sahip çıkılması tüm Ortadoğu halkları tarafından yeni Türkiye’ye karşı büyük bir sempati oluştu. Bu nedenlerle Ortadoğu’da Türkiye istihbaratı başarılı operasyonlara imza attılar.

 

Türkiye’nin İran ile ikili ilişkilerini geliştirmesi Petrol alışverişi başta olmak üzere Batılı güçleri rahatsız ederken Çin’den alınan silahlar ve Rusya ile yapılan enerji hattı sözleşmeleri Amerikan ve Siyonist İsrail politikacıları, çıkar gruplarını açık şekilde rahatsız etti.

 

Yeni Türkiye’yi istikrarsızlaştırma politikaları ile, AK Parti iktidarını yıkmak, Barış sürecini bitirerek yeni kaos ve kargaşa ortamları hazırlamak için ülke içinden ve dışından başlatılan sözde yolsuzluk iddiaları ile bir yıkım hareketi başlatıldı.

 

Yolsuzlukları savunmadan kimlerin ne tür yolsuzlukları varsa yargıya teslim edilmelidir.Her iktidarın hırsızları olur, çürük elmaları da olur. Ancak bunların tasfiye edilmesi gerekir..

 

Türkiye’de ki barış sürecini hayata geçiren bir iktidara karşı kumpaslarla tekrar savaş ortamına zemin hazırlayanları anlamak mümkün değil…? Barış sürecini bozanlar Allah muhafaza herhangi bir kaos ortamında en büyük hedef şüphesiz kendileri olurlar.

 

Paris’te ki 3 kadına yönelik öldürme olayını Türkiye istihbaratı ile ilişkilendirip tekrar gündem oluşturmak acaba kimlere hizmet eder.

 

Arap baharı projesi ile temelinde mazlum halkların kanların dökülmesi kısmen de olsa çok can aldı. Fakat Arap baharı Amerika’ya ve Siyonizm’e bir başkaldırı olarak geri döndü.

 

İşte tam bu sırada batıya ve Emperyal güçlere karşı eleştiriler yapan Başbakan Tayip ERDOĞAN Ortadoğu halklarının mağduriyetini dile getirip mazlumlardan yana politikalarla dünya gündemine geldi.

 

Bunu hazmedemeyen Batılı güçler “Ortadoğusuz bir Türkiye ve Tayip ERDOĞANSIZ bir AK Parti “İktidarı için yoğun bir çaba ve geniş bir şer cephesi ile yeni Türkiye’yi hedef aldılar.

 

Zalimler ne kadar güçlü olsalar da yüce Allah ta bu  zalim ve ihanet şebekelerine karşı bir hesabı vardır.

 

Yüce ALLAH Afetlerle Soğuklar, Sel baskınları Çöl fırtınaları ile onları yerle bir eder.

 

Yeter ki bizler ihanet içinde olmayalım.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com