Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Ali ASLAN

TEK TESELLİMİZ GALİBİYET!


Ali ASLAN
6 Ekim 2015 Salı 16:24

Evet, tek tesellimiz alınan galibiyet ve hanemize yazılan üç puan oldu.
Şanlıurfaspor favori olarak çıktığı Denizlispor maçında zor da olsa 1-0 yenerek üç puan almasını bildi. Bu sonuç hem takım adına hem yönetim adına hem de hoca adına sevindirici bir sonuç oldu. Bir biri ardına gelen kötü sonuçlardan sonra taraftar için de bir moral ve motivasyon olduğuna inanıyorum.
Şanlıurfaspor bir iki gömlek Denizlispor’dan iyi olmasına, saha ve seyirci avantajına rağmen rağmen maçta çok zorlandı. Bu arada Türkiye Futbol Federasyonunun da Şanlıurfa gibi iklimi sıcak memleketimizde maçı gündüz oynatması bence manidar! (Eğer Güvenli sıkıntısı yoksa)
Şanlıurfasporun almış olduğu bu galibiyetle hem üst sıralardan kopmadık. Hem de takıma az da olsa güven geldi. Moral ve motivasyon için iyi geldi ama bunu kullanmak lazım. Gevşeklik göstermemek lazım.
Önümüzdeki hafta Milli maç nedeniyle liglere bir hafta ara verilecek. Bu arayı teknik açıdan iyi değerlendirmek lazım. Yönetim ve teknik direktöre bunun için çok iş düşüyor.
Bu arada bir çift lafım da taraftara olsun. Boş türbinlere oynayan bir takımla mı şampiyon olacağız. İki milyon nüfusa ulaşan bir şehrin tek takımı olan Şanlıurfaspor’un türbinlerinin boş kalması yakışıyor mu?
Kalın Sağlıcakla!..


YORUMLAR
  • yorum2015-10-06 20:20:35dilin kemiği olsa biraz susar

    editör neden yazılardaki dil yanlışlarını düzeltmeye çabalamıyor anlamıyorum.. Türbin (trübin), iki defa rağman ard arda kullanılmaz, güvenli (güvenlik),..

Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com