Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

TEBRİKLER URFA


Recep Akyol
5 Ağustos 2013 Pazartesi 12:17


İslam dünyasında kutsal aylardan olan ramazan ayını büyük bir coşku ile karşılayıp dolu dolu bir ramazan ayı yaşayarak geride bırakıyoruz. İşte bu kutsal ayda biz Şanlıurfalılar gerçekten büyük bir sınav verdik. Hz. İbrahim ‘in bereketli sofrasında herkes nasibini aldı diyebiliriz.

Yoksul ve miskin insanlar Şanlıurfa’nın gurur duyduğu Gönüllü Kuruluşlar Aş Evi büyük bir gayret göstererek her gün on binlerce muhtaca gıda maddesi ve giyecek yardımında bulunarak çok insani davranışlarla bu mübarek aylarda yoksulların sevinçlerine ortak oldular.

Evet Şanlıurfa ile özdeşleşen Hz. İbrahim sofrası gibi yoksullara açılan Gönüllü Kuruluşlar Aş Evi çalışanlarına teşekkür ve saygı duyuyorum. Büyük bir özveri ile çalışan herkesten Allah razı olsun. Ayrıca bu aş evine yardımda bulunan herkese teşekkür eder Yüce Allah onlardan razı olsun diyorum.

Özellikle komşu Ortadoğu İslam Ülkelerinde Kanlı geçen Ramazan ayına baktığımızda çok farklı duygular yaşıyoruz.bu nedenle ülkemizdeki Ramazan ayının iftar sofralarında yükselen dualarda dostluk ve kardeşlik vurgusunun yapılmasına ayrıca sevindik.

Aynı şekilde ülkemizde de ramazan aynın mutlu tablosundan rahatsız olanlar taksim eylemleri ve benzeri olaylarla kardeşlik ortamını bozup , komşu Suriye’deki yaşanan vahşeti ne yazık ki ülkemize getirmek istiyorlar. İşte biz bu tür oyunlara gelmeyeceğiz.

Özellikle Şanlıurfa Valimizin bu ayda gösterdiği performans için kendisi ve yardımcılarına teşekkür ederim. Halkımızla iç içe ve birlikte her akşam iftarlarda buluşması halkımızın devletine olan özgüvenini artırdı. Valimizi bu konuda takdir etmemiz gerekiyor.

Ramazan ayında İslami duyarlılık gösteren Urfa merkez ve İlçe , Belde belediyelerimizi takdir ediyorum.İşte bu tür İslami dayanışma ile yaşanan huzur ve barış ortamının ülkemizde hakim olmasını rabbimizden diliyoruz.

Özellikle ramazan ayında Urfa’daki tüm televizyon kuruluşlarına teşekkür etmek gerekir. Televizyonlarda gösterilen iftar programları büyük beğeni topladı. Bunun yanı sıra okutulan Kuran yayınları yoğun bir izleyici çekti. Naklen yayınlarda Kur’an okuyan herkesten Allah razı olsun.

Diğer yönden genç hafız kardeşlerimizi şevkle dinledik. YÜCE Allah onların sayısını artırsın.

Bu sebeple Kadir gecesini kutlar Ramazan Bayramının insanlığa ve ülkemize hayır getirmesini diler ,  

Herkesin Ramazan bayramını tebrik ederim.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com