Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Müslüm Azizoğlu

Tağutlar, Firavunlar Ve Zorbalarla İşbirliği Yapanlar!


Müslüm Azizoğlu
9 Ekim 2015 Cuma 17:13

Hatırlanacağı gibi, daha bu geçen yüzyılın başında Cezayir’in Müşrik zorbalar tarafından işgali karşısında " Medeniyeti Hazıra bir seyl-i Huruşandır. Önüne çıkan her engeli darmadağın eder. Ona teslim olmaktan başka çıkar yol yoktur" diyen İttihat ve Terakki eşkıyaları ile uzlaşan Dalkavuk tiplilerin Ümmet-i Muhammed’e yaptıkları  Zulüm ve Ölümler korkunçtur. El'an Mukaddes İslam Toprakları, Yalancı, talancı ve sömürücü zorba güçlerin cirit attığı bir saha ve kan gölü haline gelmişse, Ümmet-i Muhammedin can ve mal ve Nesil güvenliği kalmamışsa bunun Vebalı, Zalimlerle, Müşriklerle işbirliği yapan Dalkavuklara aittir. Dikkat ederseniz; Müslümanlar topyekun kıyımdan geçirilirken ve her gün her coğrafyadaki Müslümanlar için çember daraltılırken, Hala Olup bitenlere durup pel pel bakmak ahmaklığın ve aptallığın göstergesi değil midir… Şu anda Suriye de açık ve net olarak Bütün Gâvurlar, Doğulu ve Batılı bütün Şer odakları kendi aralarında anlaşarak, değişik şekil ve adlarla Müslümanların kanını oluk oluk akıtmaya devam ediyorlar.

FİRAVUN VE SİHİRBAZ DEĞNEKLERİ

Kur'an -ı Kerimde Firavun kısası izah edilirken Sihirbazların bazı Fiilleri beyan buyurulmuştur. Hatırlanacağı gibi Sihirbazlar değneklerini Hz. Musa ya Karşı, Firavundan yana yere atarlarken " Kalu bi izzeti Firavne" diyorlar, yanı Firavunun İzzeti için... Değnekler bir anda Korkunç yılanlar haline geliyorlardı. Şimdi biraz tezekkür ve tefekkür edersek; Firavunun İzzeti için değneklerini yere atan sihirbazlarla, Günümüzde Her Fiillerini TAĞUTLARIN VE TEVAĞİT ZÜMRESİNİN güçlenmesi ve iktidar olması için icra eden Sözde İlim Adamları, Hacı ve Hocalar arasında ne fark var?    Eğer Cinsel bunalımdan ve İbnelerden bahsederken "Lut Kavmini" , Güç ve kuvvetten bahsederken "Ad Kavmini", Cahili sermayeden bahsederken "Semud Kavmini" unutursak yaşanan ve gelişen olayların mahiyetine Nüfuz etmemiz mümkün olamaz. Mesela Firavunun kendini ilahlaştırması ile İnsanı Gaye Varlık haline getiren "Hümanizm" arasında ne Fark var ?  Şeddadın; Cenneti dünyada kurma hayaliyle, İdeolojilerin insanlara sundukları teoriler arasında ne fark vardır? İnsanların kanları ile beslenen, büyüyen ve gelişen İdeolojiler birer sihirli hurafe ve Haydutların elindeki Balyoz değil mi?  Bütün bunlara hizmet eden kitle yayın organlarının Sihirbaz değneklerinden ne Farkları var? Unutmayalım ki, Hz. Musa Asası ve Ona dayalı İslami Yasası Vahye dayanıyordu, onu temsil ediyordu. Sihirbaz değnekleri ise Heva ve Hevesleri, Fitne ve Fesatları... İşte bu yüzden Kelime-i Şehadet getiren Tüm Müslümanların İdeolojileri, heva ve hevesleri bir kenara bırakmaları bir zaruriyettir. Yoksa Sihirbaz değneklerinin Zihnimizde teşekkül ettirdiği "Sihirli Hurafelerle" Mücadele etmek hiçte kolay değildir.

İTHAM FIRTINASI

İdeolojik Taarruzların hızla yükseldiği ve Mü'minlerin günlük hayatlarını darmadağın ettiği bir Vasatta yaşıyoruz. Böyle namüsait ortamlarda Müslümanlar arasında itham kasırgasının esmesi, fitne ve Fesadın yayılması kaçınılmazdır. Aslında İhtilafların çoğalmasında Cehaletle birlikte Dünya Müstekbirlerinin büyük orandaki hile ve tuzakları da yatmaktadır. Dikkat edilirse Batının İdeolojik akımları bütün İslam Topraklarını KAN denizine çevirmiştir. Hala İdeolojik Gevezeliklere Vakit bulunabiliyorsa mesele daha da vahimdir.  İslam’ı Bir DİN olarak değil de bir İDEOLOJİ gibi kavramaya çalışan tiplerin büyük bir çoğunluğu Küresel Müstekbirlerin emrindedirler. Hal bu ki, Peygamber sav; "Akıllı bir Mü'min bir yılan deliğinden iki defa sokulmaz" diyerek bütün Müslümanları Uyarmıştır.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com