Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

ŞUSKİ, BÜYÜKŞEHİR VE PARALEL YAPI


Recep Akyol
25 Haziran 2014 Çarşamba 09:21

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi içme suyu şebekesi tüm Şanlıurfa için hayati önem taşıyan en öncelikli bir sorundur.

Ayrıca Fırat Baraj Gölü suyu Kimyasal ve Biyolojik tehlike gerçeği ile beraber çok önemli kitlesel ölüm ve zehirlenme tehlikeleri ile karşı karşıyayız...
Stratejik öneme sahip ve tehlikeli bir bölge olan Fırat Baraj suyu ve şehir geneli için hiçbir koruma ve önlem projesi aşamasına gelmeden ŞUSKİ Daire Başkanlığının görevden alınmasını talihsiz ve zamansız bir değişiklik olarak görmekteyim.
Fırat ve Dicle nehirleri arasında olan komşu illerimizden Malatya ve Adıyaman’da önceki yıllarda sulara zehir bulaşması sonucu kitlesel ölüm tehlikesi ve zehirlenmelerin olması yetkililerce bilinmiyor mu… ?
Komşu illerdeki bu olaylar Bu konudaki görüş ve düşüncemize emsal olup yaşanan ve yaşanabilecek tehlikenin önemini daha anlamlı kılmaktadır.
Zira günümüz Ortadoğu ülkelerinin sularına biyolojik ve kimyasal saldırılar yapılmak suretiyle insanlıkla bağdaşmayan siber saldırılar Filistin, Gazze ve Irak bölgelerinde Müslümanlar katledilmiştir…
Bu konu ile ilgili görüştüğüm ŞUSKİ Daire Başkanı Uğur HATİPOĞLU ve İ.Halil ARSLAN bu yazmış olduğum yazıyı bekletmemi ve bu tür bilgileri sağlık güvenliği açısından tekrar bir araya gelip birlikte değerlendirmeyi daha katılımlı bir toplantı ile yapalım demişlerdi.
Şimdi de Soruyorum Biyolojik ve Kimyasal ölçüm yapabilecek bir laboratuar var mı…Varsa bu ölçümler FAKIBABA Dönemi dahil Halka ve Basına yönelik bir bilgilendirme yapıldı mı?

Uğur Bey’in bu duyarlı ve sorumlu görev anlayışını kabul edip Uğur Bey’in görevden ayrılması nedeni ile tekrar hayati önem arz eden bu yazıyı Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere diğer görevli arkadaşlara durumu arz ediyorum.
Ayrıca Uğur HATİPOĞLU İl Özel İdaresi görevinden günümüze kadar yapılan saldırılar tamamen organizeli bir projenin parçası olduğu düşüncesindeyim.
Halkımız ve Şanlıurfalılar soruyor… Hatipoğlu gibi hemşerilerimiz tasfiye edilirken Yabancı atamalar neyin nesidir..Halkımız ve Şanlıurfalılar soruyor Uğur HATİPOĞLU 660 Trilyonluk Belediye borcuna kurban mı verildi.. Acaba Hatipoğlundan sonra asıl hedef Celalettin GÜVENÇ midir?..
Uğur Bey’e bu şekilde zarar verilmesi aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkanımız Celalettin GÜVENǒE de zarar verir. Tüm bu endişe ve kaygımız Urfa Halkının özgür iradesi ile seçilen Belediye Başkanımız böylesine organizeli bir saldırı ile hedef mi yapılmak isteniyor …?
Büyükşehir Belediyesindeki Paralel yapı uzantıları ile tasfiye edilmesi gerekirken, bu yapının elemanlarına Belediyelerde tekrar görev verilmesini acaba Başbakanımız R.Tayyip ERDOĞAN mı istiyor.. Hala anlamış değilim.

Mevla’m görelim neyler, neylerse güzel eyler


YORUMLAR
  • yorum2014-06-25 13:57:01CELAL SUNAK

    ÇOK DOĞRU bELEDİYE BAŞKANIMIZ CELALETTİN BEY DÜRÜS BİR BAŞKAN ONU DA HARCAMAYIN...

  • yorum2014-06-25 09:56:32İbrahim YÜCE

    Çok güzel ve isabetli tespitler yapılmış...Çok doğru Hatipoğlu alındıktan sonra Büyük Şehir Belediye Başkanı Neokoncu Fetoşçuların hedefi olacak...Önlem almak gerekir.

Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com