Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

ŞANLIURFASPOR'UN ÖZLEDİĞİ YÖNETİM


22 Nisan 2014 Salı 18:55

Şanlıurfaspor'un marka değerini artırabilmek için; yeni yapılacak yönetim listelerinde, ağırlığın genç fikirlerin oluşturacağı yeni yüzlere ve kendisini spor alanında geliştirmiş, projeleriyle takımı dost ahbap çizgiden kurtaracak beyinlere yer vermenin zamanı gelmiştir.

Bırakalım gençler hayalleri ve hedefleri doğrultusunda takımlarına ve geleceklerine kendileri sahip çıksınlar.

Özlenen Şanlıurfaspor'u taraftarıyla birlikte kurumsal bir kimliğe kavuşturup, marka değerini artırırken de daima saygıdan kusur etmeyecekleri, hatırı sayılır büyükler, kendini geliştirmiş, donanımlı ve vizyon sahibi yeni yüzleri ve gençlerimizi teşvik etmelidirler.

Şanlıurfaspor camiası ve özelikle taraftarı, hep aynı yüzleri görmekten dolayı takıma olan bağını koparacak noktaya gelmişlerdir.

Sıkıntı olan kişilerin takıma katkıları hep tartışılmıştır.

Hiç olmasa bundan sonra takıma katkıları tartışılır, durumda olan kişilere yer verilmemelidir.

Yeni yönetim listesi oluşturulurken, başkan adayları şuna dikkat etmelidir; yeni yüzlere ve sürdürülebilir projesi olan insanlara yer vermeye özen göstermelidirler.

Oluşturulacak yönetim listelerinde ağırlık, denenmemiş şahıslardan oluşturulmalıdır.

Birlik ve beraberliğin sağlanabilmesi için yeni yüzlere, konusunda uzman olan ve kendini yetiştirmiş gençlere yer verilmesi sonucunda çoğu olumsuzluklar, tabular ve toz bulutları dağıtılarak, camiada yeni bir heyecan ile birliktelik özlenen bir bütünlük oluşturulacaktır.

Yeni yüzlerin ve özellikle genç fikirlerin yönetimde söz sahibi olduğu yeni dönem ile birlikte, ileriki süreçlerde Şanlıurfaspor bütün hedeflerine emin adımlarla hızla ilerleyerek herkesin özlediği bir takım olacaktır.

Eğer geçmişte yapılan bazı hatalardan ısrar edilir ise yani; yıllarca hep aynı insanların söz sahibi olduğu kişilerden oluşan listeler yapılır ise Şanlıurfaspor bu defada her anlamda gerileme sürecine girecektir.

Korkarım yeni şarkımız ''Çağırın Hakko'yu giydirin sakoyu'' olacaktır.

Geçmişten süregelen hep prensi arama alışkanlığından vazgeçip, aynı kişilere sako giydirme arayışımızın son bulmasının zamanıdır.

Güvenerek görev vereceğimiz gençler bizi birilerine sako giydirme arayışından kurtaracaklardır.

Kongrede birçok listenin oluşturulacak olması takımımızın marka değerini artırıp çitasını yükselecektir.

Başkan adayı olmayı düşünen kişilere şunu hatırlatmak isterim;
Şanlıurfaspor geçmişte bazı şahısların söylediği gibi sahipsiz değildir.

Bu nedenle liste
oluşturulurken takıma verimli olabilecek bilgili, birikimli ve en önemlisi topluma güven veren
kişilere yer verilmelidir.

Unutulmamalıdır ki; geçmişte bu takımın sırtından geçinenlere, bir çok çevresini bu takım sayesinde iş kar sahibi edenlere, İster eski futbolcu olsun ister geçmişte tabiri caiz ise Barcelona'nın yöneticiliğini yapmış olsun, Şanlıurfaspor'a katkı sağlayamayacak ve ayak bağı olabilecek insanlara asla ve asla listelerde yer verilmemelidir. 

Geçmişteki gibi taraftarın ve camianın benimsemediği kişiler listelere alınır ise o listelerin başında kim olursa olsun kazanma şansı yoktur.

Çıkabilecek sürpriz ve iddialı listelerinde hazır da bekletileceğini bu yönde çalışmaların yapıldığını da belirtmek isterim.

Temennim Şanlıurfaspor'u geleceğe emin adımlarla hedefe taşıyabilecek bir yönetimin işbaşına gelmesidir.

Özlenen bir yönetimin göreve gelmesiyle; bütün camia  Şanlıurfaspor için imkanları ölçüsünde  üzerine düşeni fazlasıyla yaparak destek sağlayacaktır.

Camiamız ve Şanlıurfa'mız için her şeyin hayırlı olması dileğiyle…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com