Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Ömer ASLAN

Şanlıurfaspor şampiyon olmalı


Ömer ASLAN
7 Mart 2012 Çarşamba 10:15
Şanlıurfaspor bu yıl tökezlemeden yolun sonuna doğru ilerlerken Bank Asya ligine çıkacak bileti almaya en yakın ekip olarak liderlik koltuğuna oturdu.
Geçen hafta İstanbul’da yendiği Gaziosmanpaşa maçından sonra bu hafta sahasında seyircisi ve Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’inde izlediği Tokat maçını yenerek liderliğini kimseye kaptırmadı.
Şanlıurfaspor’un yıllardır özlemle beklediği Bank Asya ligine çıkmaya en yakın ve en güçlü olduğu bir sezonu yaşıyoruz.
Şanlıurfaspor’un üst lige çıkması Şanlıurfa’da yaşayan herkese bir katkı sağlayacaktır. Futbol sirkülasyonu içerisinde Şanlıurfa’nın daha çok ulusal ve bölgesel medyada işlenmesi demektir.
Göbeklitepesi, Harran’ı, Balıklıgöl’ü (Dergah Makamı) gibi uluslar arası düzeyde ilgi gören tarihi ve inanç merkezlerimizin Türkiye’nin sık değişen gündemine yeterince gelmemesi Şanlıurfalıların bir eksiğidir.
Futbolda başarıyı yakalayan Şanlıurfaspor, Şanlıurfa’nın tanıtımına ve cazibe merkezlerin işlevsel hale gelmesini sağlayacaktır.
Birlikte kazanmak ve büyümek için el birliği ile sona yaklaştığımız Şampiyonluğu yaşamalıyız.
Çok yoğun gündemine rağmen maça gelen Bakan Faruk Çelik olmak üzere, siyasetçisiyle, işadamlarıyla, medyasıyla, taraftarıyla bir olup mutlu sona ulaşmalıyız.
Bu nedenle hem hasreti sona erdirmek hem de tüm Şanlıurfalıların kazanması demek olan Şampiyonlukta mutlu sona yaklaştık. Şanlıurfaspor’un Şampiyon olması Şanlıurfa’nın şampiyon olması demektir.
 
İLGİLİSİNE
Her şeyin anahtarı sabırdır. Civcivi, yumurtaları kuluçkaya yatırarak elde edersiniz, kırarak değil. (Arnold Closow)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com