Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Şanlıurfaspor ligin yeni değeri


29 Mayıs 2012 Salı 11:24
Adı üstünde 1. lig, kendi gibi süper lig'e 1 kala sayısız kere kapısından dönülen, her sene uğruna yeni kadrolar oluşturulan ve teknik direktörler getirilen vefalı URFA halkından oluşan yönetici ve başkanlarımızın büyük özverileriyle 43 yılık özlemin sonu ve yeni bir özleme kavuşturabilecek potansiyele sahip Şanlıurfa ve göz bebeğimiz Şanlıurfaspor’un yeni yolu olan Süper Lig hedefi için Şanlıurfaspor'a zarar verecek oluşumlaradan uzak duralım.
Gün Kapris ve adeta şımarıklık günü değil.

Yapay sorunlar ile adeta sarı öküz istensede feda etmeyelim. Bazı kişisel hesaplaşmaları bir kenara bırakalım. Şanlıurfa artık geri dönüşü olmayan bir yola girdi.


Gelin önce bu yolda yürüyenleri alkışlayalım avuçlarımız kızarana kadar. Tüm eski, yeni başkanlarımız, yöneticilerimiz, futbolcularımız, malzemecimiz, masörümüz ve kulüpte çalışanlar. En büyük alkış ise İsimsiz kahramanlara, şu an aramızda olamayanlara ve her an her yerde yanımızda olan O BÜYÜK TARAFTARA.
Artık Futbolun yıldızlarının yetiştiği bizim için taze olan 1.ligde isimler yabancı değil. ŞANLI URFA sokaklarında, kahvelerinde, evlerinde ve hatta bayan taraftarlar arasında konuşulan o isimler. UĞUR Tütüneker, GİRAY Bulak, METİN Diyadin, HAMZA Hamzaoğlu, BÜLENT uygun, YILMAZ Vural. Süper lig de görev yapmış TEKNİK DİREKTÖRLER, LEVENT Eriş, OSMAN Özköylü, HÜSEYİN Kalpar, OSMAN Özdemir, TURGUT Uçar lige kalite getiren örnek verebileceğimiz başarılı hocalarımızdandır.

Oyuncu olarak bu ligde başarılı olmuş ve bir çırpıda sayabileceğimiz bu lig de oynayarak süper lige çıkmış futbolculara ne demeli. EMENUAL EMİNİKE, SİMON TERWASE ZENKE, ERSAN GÜLÜM, YEKTA KURTULUŞ, OZAN İPEK, GÖKHAN GÖNÜL, BARIŞ ATAŞ, ONUR KIVRAK, MUSTAFA PEKTEMEK vs buradan gecenler en güzel örnekler olsa gerek. Seyredeceklerimiz ERKAN KAŞ, CİHAN YILMAZ, BÜLENT ATAMAN, YASİN AVCI, ÖZGÜR BAYAR, MURAT HACIOĞLU, ÖMER ATEŞ, ERHAN ŞENTÜRK, MEHMET AYAZ, KENAN ASLANOĞLU ve bunun gibi birçok isim…


Bu lig Süper lige yakın olanların ligi ve bu ligde Şanlıurfaspor yükselen bir değer. 1. lig Başkanı, yöneticisi, hocası, futbolcusu ile 1. olanların yer aldığı bir organizasyon.


Kulüp için canla başla çalışan, ekonomik özgürlükler oluşturan, halkla iç içe ve şehrin gücünü arkasına almış bir başkan ve onu izleyen yöneticilerin yer aldığı bir Lig. 


Bu ligin yükselen değeri olabilmek için; Hocasıyla futbolcusuyla yöneticileri ile  Lige yakış bir kadro oluşturulmalı. Alt yapısıyla gelecek ihtiyacını karşılayabilecek düzenlemeyle A2 ligi de önemsenmeli. 


Yeni çalışmalarla A2 de Şanlıurfaspor'a uzun sure katkı sağlayacak yapılanmayla; Altyapı oluşturularak yıldız futbolcular yetiştirilmelidir. Kısa vadede ise Bank Asya tecrübesi olan önemli futbolcular alınmalıdır. BU LİGİN SONU SÜPER LİG.  YOLUMUZ AÇIK OLSUN…

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com