Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Şanlıurfaspor Fakıbaba ve Okutan'a mı Bağlı?


22 Nisan 2014 Salı 18:55

Şanlıurfaspor yenilikler peşinde koşarken yenilik adına yalnız yönetimden ayrılan birkaç kişinin yerine yeni isimlerin getirilmelerine yönetim tarafından yenilik diye lanse edilse de bu ne bir yenilik ne bir kurumsallaşma ne de bir planlamadır.  Olsa olsa mevcut yönetimin Şanlıurfaspor ile adeta kendi çocuğuymuş gibi gönül eğlendirmesi denir.

Kendilerine göre bir yenilik daha yapmışlar. Sayın Hüseyin Dağ'ı "bir nevi" harcamak için futbol koordinatörlüğüne getirmişler.

Bunu yaparken de kurumsallaşmak futbol kulübü yönetmeye ne kadar ehil olduklarını kanıtlamışlar. Futbol koordinatörlüğü dedikleri birim üstünde bir birim olması gerekli. Hüseyin Dağ, Futbol koordinatörü ise genel koordinatör kimdir?

 Genel koordinatörü olmayan bir kulübün futbol koordinatörü olsa ne yazar. Kaldı ki; koordinatörlük ve kurumsallaşma konusunda daha öncede neler olması gerektiğini yazılarımda belirtmiştim. Eminim ki; benim yazılarımdan alıntı yapıtlıklarını düşünüyorum. Bu birimi kurarken neye göre kimden akıl aldıklarını merak ediyorum. Bu koordinatörlüğün içi doldurulmamıştır.

İş olsun diye getirilen futbol koordinatörlüğü yeterince araştırılıp soruşturulmadan getirilmiş, eğer araştırıp soruşturulsaydı genel koordinatörlük olduğunu öğreneceklerdi.

Başka insanların fikirlerini kendi fikirlerinizmiş gibi getirirseniz eksik yapmış olursunuz. Hüseyin Dağ Şanlıurfaspora teknik direktör olarak düşünülebilirdi. Ya da teknik direktörlük için Bank Asya veyahut Süper lige takım çıkaran bir isim düşünülebilirdi.

Şanlıurfaspor yönetiminin yapmış olduğu dünkü basın toplantısında çıkarılacak sonuç; bana göre Şanlıurfaspor ve Şanlıurfalıların beklentilerini ve hedeflerini karşılayamayacak. B,r kulübü belediye ve valiliğin sözleri ve vaatleri ile yönetmeye çalışılmakta.

Şanlıurfaspor'un hedeflerini gerçekleştiremezse "işte vali para vermedi, belediyeyi engellediler" bahanesini öne sürecekler. 

Soruyorum: Fakıbaba ve Okutan'ın görevi biterse Şanlıurfasporun durumu ne olacak?

Devletin imkanlarına güvenerek kulübü daha ne kadar yönetebilirsiniz?

Valilik ve belediyenin verdiği ve vereceği paranın hesabı ne olacak?

Bu paralar kimin parası?

Şanlıurfaspor'u bir kurum gibi yönetmeyi ne zaman düşüneceksiniz?

Şanlıurfa gençliği ile ilgili projeleriniz var mı, varsa nelerdir?

Üye sayısı neden komik bir rakam (söylemeye utanıyorum)?

Yönetim tarzınız Şanlıurfalıların potansiyeli ile uyuşuyor mu?

Ne yazık ki; Şanlıurfaspor yeterince ve özlenecek bir şekilde yönetilemiyor. İnsanlar yanıltılıyor. Temiz ve saf vatandaşlarımız iş işten geçtikten sonra farkına varıp üzülüyorlar. Kimsenin Şanlıurfalıların duygularıyla oynamaya hakkı yoktur.

Şanlıurfa'nın kurtuluş projesini geçen yazımda yazmıştım!...

Herkes gerçeklerle yüzleşmeli!...


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com