Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

POLİS HAFTASI KUTLAMALARI


Recep Akyol
13 Nisan 2013 Cumartesi 10:31

Bilindiği üzere ülkemiz ve ilimizde 10 Nisan günü Polis Haftası olarak kutlanır .Özünde halkın can ve mal güvenliği hizmeti olan bu kuruluşumuz giderek daha modernize edilirken ülkedeki değişim ve gelişim sürecinde halkıyla barışık değer yargıları ile beraber halkla polis arasında ki güven duygusu da giderek önem kazanıyor

Buna paralel Polis Camiası’ndaki zihniyet farkı artık gözle görülür bir şekilde somut olarak karşınıza çıkıyor. Her türlü olayın aydınlatılmasında halkın istek ve arzulu olması işleri kolaylaştırıyor.

Bunlar olunca daha güvenli halde olumlu yasalara karşı saygılı bir toplum olma yolunda çaba ve çalışma içinde polislerimizi görmekteyiz.

Son zamanlarda toplumsal korku ve çekinceler minimum seviyeye düşmüş emniyet güçlerinin başarılı çalışmaları sonucu insanlığı tehdit eden uyuşturucu, silah kaçakçılığı ve tefeciliğe karşı çok olumlu çalışmalara yine polis çalışmaları ile tutuklamalar ile etkin caydırıcılık ile tüm toplumu tehdit eden suçlar adeta çember altında ve bu çember giderek daralıyor.

İşte AK Partinin Vali ve Güvenlik birimlerine talimatları zihniyet farkını ortaya koymaktadır. İnsanlarımıza yardımcı olanlardan ALLAH Razı olsun diyoruz.

Polis ile Toplumun kaynaşmasında mülki amirlerin yapmış oldukları denetim artık sonuç vermeye başlamıştır. Şanlıurfa Emniyet yönünden en güvenilir il olmuştur. Katkısı olan herkesi kutlarım.

Emniyet Müdürümüz Mehmet LİKOĞLU’nun  kişisel gayretlerini halkımız takdir etmektedir. Emniyet Müdürlüğünün Bütün Karakol Amirlerinin yapmış olduğu Sosyal Politikalar, toplum bilgilendirmeleri, trafik ile ilgili sorunları Basınla paylaşmaları, öğrencilere yönelik tiyatro çalışmaları artık halkımıza güven veriyor.

Sayın Emniyet Müdürümüz başta olmak üzere tüm emniyet mensuplarının polis haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim …..


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com