Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet CENGİZ

Paralel Devletin 28 Şubatı


Mehmet CENGİZ
28 Şubat 2014 Cuma 10:10

Her 28 Şubat karanlık bir gündür. 28 Şubatın kahraman ve mağduru rahmetli ERBAKAN’DIR. 28 Şubatla ilgili çok yazılar yazıldı açık oturumları dinledik acaba niçin 28 Şubat darbesi yapıldı. Tanklar yürütüldü, halkın oyları ile seçilmiş meşru bir hükümet neden görevden uzaklaştırıldı. Hemen belirtelim çok nedenlerinden biri, Rahmetli Erbakan ve ekibi Milli görüşçülerdi, batı ve içteki bağlıları bu akımı kesinlikle kabullenemiyordu Mısır ve dünyada İhvan hareketi ne ise Türkiye’de ERBAKAN misyonu da oydu. Ekonomide havuz sistemini kurması ve uygulaması faiz lobisinin hortumlarının kesilmesi demekti. D8 leri kurdu ki, bu şer odaklarını tamamen düşmanı haline getirdi. İlk yurt dışı seyahatini ilk önce İslam ülkelerine yaptı. Onlara göre bu ziyaret önce batıya yapılmalı idi. çünkü batı hayranı liderler böyle değildi. Liderler seçilir seçilmez hemen mecliste yemin eder koşar adımlarla bunların önünde diz çöker, icazet alırlardı. Ancak hoca bunun tersini yaptı. Lisanı hali ile batıya meydan okudu. İslam birliği hocanın en büyük emeliydi.

Başbakanlıkta sarıklılara Seydalara iftar yemeğini verdi. batının ödü koptu. İçki servislerine son verildi. İmam-Hatipler hocanın birinci projesi idi. Bunu da çekemediler. Sayamayacağımız kadar toplum için faydalı hizmetleri engellemek için ne kadar, Ergenekoncu, balyozcu, Paralel devletçi, kumpasçı, dost darbecisi varsa birleşerek iç ve dış hainlerle meşru hükümeti yıktılar. Sincan’da düzenlenen Kudüs gecesi bahane edildi. Bizim çocuklar rahat bir nefes aldılar. Hezimet cemaatinden bile, yapamıyorsan çekil nakaratları geldi, postal yalayıcılar rütbeliler önünde el pençe emirlerinize âmâdayız dediler. 28 Şubatta kim kayıp etti millet ve devlet bir tutam ot menfaati uğruna, Hazine hırsızlar tarafından soyuldu doğmamış çocuklar bile borçlandırıldı belki halen o borcu ödüyoruz.  Sonra ehil olmayan ellere pastalı hükümet takdim edildi. İktidar sunucusu ise Sayın DEMİREL’DİR. Hükümet olur olmaz başbakan mesut YILMAZ avazı çıktığı kadar bağırarak siyasi hayatıma mal olsa bile, İmam-Hatiplerin orta kısmını kapatacağım dedi. Kuş beyinlerine göre büyük bir hezimet, İmam-Hatiplerin orta kısmını kapattı, ama siyasi hayatına da mal oldu. Şu an esemesi görünmüyor.

28 Şubatın aktörleri, Müslüm GÜNDÜZ, Fadime ŞAHİN ve Ali KALKANCI idi. O dönemde basının en yağlı malzemesiydi. Sonra ne oldu hükümeti devirmekle yetinmediler Refah partisi hukuksuz bir şekilde kapatıldı, Erbakan’a siyasi yasak kondu. AK PARTİ Nin doğuş sancıları başladı. Onun için diyoruz ki, Sayın Erdoğan bugün yeni terimlerle serzenişte bulunuyorsa Sayın Erdoğanı getirenler bugün de Sayın Erdoğan’ı devirmek isteyenlerdir... İç ve dış ortaklık kurulmadı mı? Faiz dünya gerçeğidir denmedi mi? AB bakanlığı kurulmadı mı? Cesaret ödülü verilmedi mi? Ortadoğu eş başkanlığı paketle sunulmadı mı? Olimpiyatlar devlet erkanı ile kutlanmadı mı?  Bugün gelinen nokta çıraklık döneminde hamlık, ustalık döneminde ise dost ve vaiz darbesi ile karşı karşıya kalan Sayın ERDOĞAN, men Dakka dukka, besle kargayı oysun gözünü. Sayın Erdoğan’a bunlar yapılırken, biz sevinmeyiz. Yeri gelince savunuruz. ancak gerçekler bunlardır diye düşünüyorum.28 Şubatta Rahmetli ERBAKAN’A yapılanlar şimdi Sayın ERDOĞAN’A Yapılıyor, çünkü düşman aynıdır. Senaryo da aynı.

Erbakan’ın misyonu kırk yıldan fazladır memlekete hizmet ediyor. Diğer siyasiler seçimden seçime oy için çalışırken, Milli görüş yıllar boyuca çalışıyor çalışmaya da devam edecek. Yalnız Milli Görüş misyonunu Hanslar anladı Hasanlar hala anlamamış, çok üzücü bir şey,Milli görüş oy oranı ile ölçülmez.  Önce Ahlak ve maneviyat, ağır sanayi hamlesi, faiz sömürü düzenidir. Batı Müslüman’ı batırır batıdan hayır gelmez, uydu devlet değil, lider devlet, ittihadı İslam, İslam dinarı, Yeni bir Dünya, yeniden büyük Türkiye, adil düzen, hak batıl gibi söylemleri ile adeta dünyaya ders veriyordu hoca. Batıl batılılar hocanın bu söylemlerine ne kadar kızıyorlarsa içteki batı severleri de kraldan fazla kralcı kesilerek hocaya onlardan daha fazla saldırıyorlardı. Bütün vasıtalarını kullandılar, başta basın, faiz, zina, uyuşturucu lobileri, mosad, cia, bazı sendikalar, Üniversiteler, ne kadar saldırgan varsa hepsi saldırdılar. Rahmetli hoca çok nazik, feraset sahibi, sabırlı biri idi. Belki bilseler yapmazlar diyordu. Tüm saldıranlar haksızlığın karşılığını aldılar Sincan’da tank yürütenler aynı yerde cezaevine kondular.  Mahkûm Sonra paralel devlet tarafından salıverildiler.  Mazlumun ahı yerde kalmaz. Hocanın ölümünde çelenkler bile gönderdiler ne yazık ki, iş işten geçmişti. Anladığım Milli görüş gömleği kurşungeçirmez gömlektir,  batıl gömleğini kuşananlar, ülke çıkarlarını batıya, batıla peşkeş çekenler geçmişteki hainler gibi er geç pişman olacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle Sayı ERBAKAN’I Rahmetle anıyorum. Mevlam bu millete bir daha karanlık 28 Şubat günlerini göstermesin. Akidesi, kıblesi, doğru olanların beraber aynı idealde yürümelerini mevlam inananlara nasip eylesin.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com