Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

ÖRNEK VEKİL KERİM GÖK


Recep Akyol
14 Mayıs 2015 Perşembe 09:15


7 Haziran 2015 Milletvekili seçim listesinde ismi olmayan Eski Vekil A.Kerim GÖK Geçmişte yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla isminden sık sık bahsettirmişti. A.Kerim GÖK Beyin özellikle 2014 Yerel seçimlerinde 2 dönem Seçim kazanmış başarılı bir BDP teşkilatına karşı 2014 Yılı Yerel Belediye seçimlerini kazanmasında en büyük başarı hiç kuşkusuz bu vekilimize aittir..
Bu başarılı Vekilimizin 7 haziran 2015 Genel seçimleri için tekrar AK Parti kadroları ile beraber sanki tekrar kendisi aday imiş gibi çalışması taktire şayandır..AK Partili birçok eski adayın aksine A.Kerim GÖK Bey bu çalışma performansı ile herkesin taktirini kazanmıştır.AK Parti Kadrolarında böyle çalışan gönüllü birçok arkadaşımız var. Fakat A.Kerim Beyin bu kadar aktif çalışmasıörnek vefalı bir vekil profili ile bizde kendisine başarılar dileriz..
Yeri gelmişken Yeni SuruçBölgesi Adayımız Abdullah YEŞİL Beyin iyi niyetli Aktif bir çalışma gösterdiğini de belirtmek isterim.. AK Parti Dönemindeki Suruç Bölgesine yapılan yatırımlar ve Suruç Halkı ve Suruç’taki Ekonomik gelişmeler ve Suruç Halkının Üretimden yana olan başarılarını sizlerle paylaşacağım..
Suruç ilçemizin geçmişe yönelik birçok tarihi ve çok onurlu mücadele örneğine şahit oluyoruz. Urfa’yı Fransızların işgal dönemi sırasında savaşın kırılma noktasında Suruç’a yakın olan Mürşitpınar Tren İstasyonuna gelen Fransız Komutan General Normand komutasındaki askeri güçleri ve mühimmatı Suruç ahalisinin imha etmeleri Fransızlara büyük kayıplar vermiştir.

Suruç’ta yetişen Bilim ve Alim din adamları, Hukukçu şahsiyetler ile Türkiye’de zirve yapmış isimler ön plana çıkmakta olup, diğer yandan özellikle Urfa Harran bölgesinde yetişen pamuk ve pamuk ipliği sanayine işletmeci olarak Urfa’nın organize sanayi bölgesinde çoğunlukla Suruç’lu işletmeciler önderlik yapmaktalar.

AK Parti İstanbul İl Teşkilatı ve Türkiye genelinde Kobani Savaş mağdurlarına Kobani halkına dağıtılan 200 Tır malzeme yardımı yapılması takdire şayandır. Güçlü Türkiye politikaları ile AK Partinin Kürt halkına göndermiş olduğu malzemeleri ile samimiyet testinden başarı ile çıktığı görülmektedir.

Şanlıurfa Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı,AK Parti İl Başkanlığıbaşta olmak üzere Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları Birliğinin Kobani sınır bölgesindeki çadır kentte yaşayan tüm insanların ihtiyaçlarını karşılarken gençlere ve çocuklara yönelik spor alanları gibi Türkçe, Kürtçe ve Arapça Anadil eğitimi ile insanlar taleplerini rahatça yerine getirirken çalışma alanlarında önemli avantajlar sağlamışlardır.

AK Parti İktidarı ile Tüm bu yapılan hizmetler Barış Sürecine katkı sağlamaktadır..
Genel olarak Suruç’a baktığımızda Suruç halkının üretimden yana ve ekonomik gelişmeyi hedefleyen özelliği ile Urfa bölgesi ekonomisinin can damarı olurken tüm Urfa bölge insanına istihdam ve işimkanları da vermektedir.

Suruç ovasında yetişen sebze meyve ve nar üretimi Suruç ve Urfa bölgesinin ihtiyacını kısmen karşılarken Suruç ovasına getirilen fırat suyu ile yapılacak olan tarımsal meyve sebze üretimi AK Parti İktidarı döneminde Suruç ilçesini ticari bir merkez haline getirip ortadoğu’ya tarımsal ürün ihraç eden bir imkana kavuşacak.

Suruç halkı üretimden yana olan gücü ile siyasetten çok daha fazla ekonomik çalışma özelliği ile sosyal barışa katkı yaparak çatışma siyasetinin değil ekonomik ilişkilerle Suruç halkının adından bahsettirecektir.İş hayatı ve üretim politikaları ile Suruç Halkı AK Parti iktidarı ile örtüştüğü görülmektedir..

Suruç Mürşitpınar Gümrük kapısının açılıp devreye girmesi ile beraber Tren istasyonu ile uzak bölgelere ticari açılım sağlanarak komşu ülkelere yapılacak olan ihracat ile Suruç halkına önemli derecede ekonomik fayda sağlamış olacaktır.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com