Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Ali ASLAN

OLMUYOR BEYLE OLMUYOR!..


Ali ASLAN
13 Kasım 2015 Cuma 09:28


 Şanlıurfaspor Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında ve ondan önceki hafta Balıkesirspor maçında oynadığı futbol ile bizleri bir hayli umutlandırmıştı. Her iki maçta da tam bir takım oyunu sergilediler. Bu maçları seyredince ilerisi için umut dolmuştuk. Maalesef Yeni Malatyaspor maçında bu umutlarımızı yerle bir ettiniz. Bizleri hayal kırıklığına uğrattınız.
 Tabi, futbol sadece sahada oynanan bir oyun değildir. Bunun saha dışı etkenleri de en az sahadaki futbol kadar önemli… Şanlıurfa’da sporseverler Fethi beye çok güvenmişlerdi. Bu güven bu şekilde berhava edilmemeliydi.
 Urfalılara verilmiş şampiyonluk sözleri vardı. Bu futbolla mı? Yoksa futbolcuları kandırarak mı? Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi açıklanan primlerin maç sonrasına yarı yarıya kesilmesiyle mi? Bu şekilde kandırılmış futbolcuyu sahada motive etmek mümkün mü? Kimse kimseyi kandırmasın!. Söz sözdür. Şampiyonluk sözüde sözdür. Futbolculara ve bu şehre verilen sözlerde sözdür. Yapamayacağınız sözleri vermeyin. Verdiğiniz sözleri de mutlaka yapın!
 Bakın neden ‘futbol sadece sahada oynanan bir oyun değildir’ diyorum! Tesislere uğrayan yönetici yok. Futbolculara, ‘dediniz nedir’ diyen yok. Sıkıntıları var mı yok mu soran yok. Futbolcular para alamadıkları için idmana çıkmıyorlar. Adeta başıboş bırakılmış. Sen saha dışında futbolcuyla ilgilenmezsen futbolcu da sahada futbolla ilgilenmez. Çünkü kafa olarak rahat olmayan futbolcu istediği oyunu sahada sergileyemez. Etki tepki meselesidir.
 Son olarak şunu söylemek zorundayım. Bu şekilde olmuyor beyler… ya yapıldığı gibi yapacaksınız. Ya da en kısa zamanda bu takıma ve bu kente daha fazla zarar vermeden çekilin…
 Hoşçakalın!


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com