Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet CENGİZ

MÜSLÜMANLAR İÇİN HER GÜN BAYRAMDIR


Mehmet CENGİZ
29 Şubat 2012 Çarşamba 16:03

İnançlı kesime yani Müslümanlara sanki sadece 28 Şubat’ta zulüm yapılmış gibi algılanıyor. Öylece pompalanıyor. Her kes yazıyor çiziyor. Öncelikle belirteyim ki, İslam ülkelerinde ki, beşeri sistemlerle Müslümanlara zulmün yapılmasının arka bahçesi siyonizmdir. Yahudi teşkilatları ve o ülkelerde ki uzantılarıdır. İslam coğrafyasına baktığımızda Müslümanlar her gün 28 Şubat’ları yaşıyorlar. Kendilerine gelmezlerse daha da devam edeceğe benziyor.
Çünkü 28 Şubat’ın bin yıl devam edeceğini söylüyorlardı. Kim ne derse desin  vahye dayalı dine hayat hakkı tanımayan,inanç sistemine gerici diyen,aklı vahiyden üstün gören, beşeri sistemlerin hepsi 28 Şubatçı dır.Belirli bir günü yoktur.Şahıslardan ziyade asıl dine,dindara yapılan zulümler anlatılmalıdır. Piyonlar ifşa edilmelidir. Küfür iman mücadelesi olduğunu her kes bilmeli, ona göre tedbirini almalıdır. Sıkıyönetimlerle, olağanüstü hallerle yönetmek, tam da 28 Şubatlar değildir diyebilirmiyiz? Laiklik, demokrasi, ilkelerine iman edenlerden 28 Şubat’ın tersi bir şey beklemek abesle iştigaldir. Önce ahlak ve maneviyat, hak geldi batıl zail oldu, İMF siz ekonomi, şahsiyetli dış politika, yeni bir dünya, yaşanabilir bir insanlık, dördüzler, İslam dinarı, D 8 leri kurma, ağır sanayi hamlesi, yerli üretim, denk bütçe, havuz sistemi, eylem ve söylemleri nedeniyle rahmetli Erbakan hocayı güya düşürdüler, yanılıyorlar! Erbakan misyonu evrenseldir davasının adı Milli Görüş ise de, temelde hakka dayalıdır, şahıslara münhasır değildir.
Açılan çığır kesilemez, önlenemez, bir akımdır. Kökü kuvvetli bir çınar, dal budak salmış, dünyaya yayılmış, Sömürünün, siyonizmin, zalimlerin korkulu rüyasıdır. Siyasi at gözü ile bakışlar yanlıştır. Ne yazık ki Hanslar, Corclar, Erbakan hocayı anladılar, Hasanlar, sakallı hüsnüler ise Erbakan hocayı hala anlamadılar. Yazıklar olsun. Nuh tufanında ki gemi gibi, Erbakan hoca gemisine binmek her insana kolay, kolay nasip olmaz. Hakkı üstün tutmak, adil paylaşım, insanlığın kurtuluşu, Manevi güç kuvvet, tevhit inancı etrafında kenetlenme, daha nice güzel şeyler merhumun vazgeçilmez ilkeleridir.
İlimizde Erbakan hoca ile ilgili üç etkinlik düzenlendi, hele yazar Nurettin Şirin’in hocayı anlatımı tam doyurucuydu, Din Bir der Genel başkanı Sayın Abdullah Aslan’ın Din adamı ve eski Milletvekili sıfatı ile Erbakan Hocayı anlatımı ise anlatmakla anlatılamaz, her iki, hocamızdan Allah Razı olsun. Erbakan hoca ile ilgili düzenlenen etkinliği bazı yerel yazılı ve görsel basın olarak gereğini yaptılar. Onlara teşekkür ederim. Bazı yerel basın mensubu arkadaşlar ise ne yazık ki, görmezden geldiler, İktidar kemiklerinden zaman bulmamış olabilirler, onları da kınıyorum. Hani basın toplumun gözü kulağı, eli ayağı idi, anlaşılıyor ki, bu yanlı basın! Paranın olduğu yerde, iktidarın yanıymış.
Erbakan hocanın davası, Fatihlerin, Alpaslanların, Seyyid Kutupların, Hasan El Bennaların, Şehit Şeyh Yasinlerin, Bediuzzamanın,Mazlum Atıf Hocaların, tüm Mücahit ve muvahhitlerin davasıdır. Kırılmaz, paslanmaz, kesilmez bir dava 28 Şubatlar vız gelir, daha da yayılarak, gelişerek yoluna devam etmektedir. İt ürür kervan yürür Misalidir. Mirasyediler, Siyonizm’in yalakaları, sömürü ve zalimlerin yandaşları, bu hak davayı anlamazlar. Mülevves kalemlerin yazımına hocanın ihtiyacı yoktur. Sen hep haklısın unutulmaz dünya lideri merhum hocam! Mekânın Cennet olsun.28 Şubat çeteleri utansın. Eskimez savunan adam! Siyonizmi, siyaseti, hak batıl mücadelesin,i senden öğrendik merhum hocam 28 Şubatlar!gücümüze güç katar,  beşeri sistemlerde Müslüman için her gün 28 Şubat bayramıdır. Vesselam.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com