Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Yasin KÜÇÜK

“Müslüman Devletler ve İslam Birliği”


Yasin KÜÇÜK
21 Ekim 2014 Salı 17:58


İslam Tarihi iyi ve dikkatli incelendiğinde görülecektir ki, Müslümanlar güçlü bir birlik kurduklarında ve devletleştiklerinde karşısındaki düşman ne kadar güçlü ve sayı bakımından ne kadar büyük olursa olsun, hep bu düşmanlara karşı koymuş ve çoğu zaman onlara yenilgi tattırmıştır.

    Osmanlı Devleti dört yüzyıl boyuncaiyi yönetilemediği ve kendini yenileyemediği için durağanlaşmış ve son üç yılda batı karşısında yenilmeye başlamıştı,Son yüzyılda ise batının alçakça saldırıları, oyunları karşısında İslam dünyasını savunacak bir devlet kalmamıştır, Osmanlı devleti Avrupa’nın istediği, bir kukla devlete dönüştürülmüştür. Müslümanlar en büyük zararı yine bu devlet kadrolarından görmüşlerdir.

Batı geçmiş tecrübelerinden faydalanarak kendi karşısında dikilen bir Müslüman devletini yenemeyeceğinin bildiği için, hiç bir Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Afrika kıtasında bir Müslüman Devletinin kurulmasına asla müsaade etmemiş ve bu çabaları kendi ve yerli işbirlikçileri ile sürekli ezmiş ve ezmeye devam etmektedir.

İslam toplumunun üzerinde sürekli olarak istibdat, zulüm ve baskılar çeşitli şekillerde halen devam etmektedir. Müslümanlar ve Müslüman cemaatler mezhepsel veya ırksal sınıflara bölünmüş, İslam toplumunun haritası cetvellerle çizilmiş ve üzerlerinde toplum mühendisliğinin en çirkin oyunları, en usta oyuncular tarafından oynanmakta ve maalesef eğitimini kendi medeniyetinin güzelliklerinden almamış Müslümanlar batının elinde oyuncak olmaktan başka bir şey yapamamaktadır.

İngilizlerin ve batının dünyayı bir sömürgeye çevirme yönündeki en büyük engeli İslam ve Kur’an kaynağından beslenen Müslümanlardır, Batı karşısına dikilecek müesseselerden biri de İslam birliğidir. İslam dünyasının başsız bırakılması hilafetin kaldırılması batı tezgâhlı yerli işbirlikçilerle gerçekleştirilmiştir. Tüm İslam ülkelerinde ve Türkiye’deki toplum incelenirse görülecektir ki, batının yeni taktiği kardeşi kardeşe vurdurmaktır.

Tüm İslam dünyasının söz de! önderlerinin, liderlerinin, cemaat önderlerinin, üstadların, şeyhlerinin kafaları karışık ve bulanıktır, bunların çoğunun Müslüman Devletinin kurulmasının artık bir mutlak farz haline dönüştüğünün farkına varmaları çok uzak görünüyor, Bugün Müslümanlar Batı ve haçlı dünyasının sürekli olarak saldırı ve tehditleri altında sürekli olarak büyük acılar ve yıkımlar yaşamakta ve yaşamaya devam etmektedir.

    İslam dünyası ve Müslüman Milleti; Kapitalist Batı ve Haçlı dünyasının her türlü toplum mühendislikleri dahil olmak üzere üzerlerinde psikolojik ve biyolojik dahil olmak üzere çok çeşitli plan, tezgah ve her türde vahşi Silahlarının test ve satış pazarına dönüşmüştür, onca açlığa ve yoksulluğa rağmen milyar dolarlık silahlar hep bu topraklarda Müslümanların üzerine kan kusmaya devam etmektedir.

Batı kaynaklı fitne yuvalarını oyunlarıyla sürekli olarak Müslümanlar birbirleriyle mezhepsel ve ırksal olarak sürekli savaştırılmaktadır. İslam Dünyasının büyük kafaları hep gaflet içindedirler.

Batının ve haçlı dünyasının sürekli, aman vermez saldırılıları ve ayak oyunları karşısında duracakgüçte lider, cemaat önderi, üstad ve şeyhler maalesef bir elin parmaklarını geçmeyecek kadardır. Müslümanların yaralarına merhem olacak cehaletleri için savaşacak ve kendilerini batının hayâsız ve haksız tecavüzlerinden koruyacak bir “Müslüman Devletinin ve İslam Birliğinin” kurulması artık kaçınılmazdır.

Selam Hidayete Tabii olanın üzerine olsun… Sufice


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com