Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Mehmet CENGİZ

Mirasyediler


Mehmet CENGİZ
22 Nisan 2014 Salı 18:55

            Büyük bir çınar ağacını devirdiniz. Kuruduğunu sandığınız beyhude..

Verimli tarlaya ayrık otu ektiniz hasatsız tarla sandınız, çiçekleri ve ağaçları susuz bıraktınız bir şey bitmez sandınız sağcı, solcu, ilerici, gerici, laik, antilaik, irticacı, Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Arap, Zaza, Sünni, Alevi, dediniz. Daima yıkmaya çalıştınız insanlık adına zerre kadar kimseye derman olmadınız olanlara da mani oldunuz insanlığın yok olacağını sandınız söylemlerinizle gerçekleri örttünüz manevi değerlerine bağlı insanları potansiyel suçlu gördünüz dün dündür bu gün bu gündür dediniz yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler ya! Sizde öyle oldunuz.

İmam hatipliye gerici dediniz kem gözle baktınız üniversite öğrencisinin donuna baktınız kısa mı? Uzun mu?

 Öğrencinin pantolonunu ütülümü ütüsüzmü kontrol ettiniz üniversite kam püslerinde içki servisi yaptırdınız ibadet eden amir ve memurları fişlediniz girilmez mekanlarda sakladınız. Piyasaya Fadime şahin, Ali Kalkancı, ve Müslüm Gündüz'leri sürdünüz. İlahi okuyan öğrencileri cumhuriyete darbe olarak gördünüz zinayı meşru hale getirdiniz. yiyecek ve içeceklerimizi bozdunuz. Kapitalizmin birer hortumu olan marketleri il ve ilçelerimizin en güzel yerlerine sapladınız siftah etmeyen esnaf ürettiniz. Ülkemizin tarım ve hayvancılığını bitirdiniz. Emeklileri dul ve yetimlerden daha beter ettiniz.

Hac ibadetini toto lotoya çevirdiniz ezan ve vaazları merkeze bindirdiniz.

Ezan öncesi ve sonrası çan sesine benzer ses öttürdünüz.

Sistemin dinini yaymaya çalıştınız yüceleri cüce, cüceleri yüce yaptınız.

Bol bol adalet sarayları yaptınız adalet adına bir şey beceremediniz zengini zengin fakiri fakir yaptınız. Modern ceza evleri yaptınız içine insan doldurdunuz çağa uygun okullar yaptırdınız gençlerimizin eline yılan ile tilkiyi verdiniz. Siyasi hayatıma mal olsada 8 yıllık kesintisiz eğitimi çıkaracağım dediniz. Duble yollarla çağ atlattınız yolları kan revan içinde bıraktınız. Faiz dünya gerçeğidir dediniz. Ülkenin liman ve hava alanlarını bu gün yaptıklarına kükrediğiniz ABD ordusuna açtınız. Irak ta katledilen bir buçuk milyon Müslüman'ın akan kanına ortak oldunuz.

      Ey! İzan ve insaftan nasibini almamışlar, kimi kandırıyorsunuz yalancı kıblelerden dönün ittihat ve telakki zihniyetinden vazgeçin söylemden ziyade eyleme dönün sessizlerin sesine kulak verin. Unutmayın ki, Mevla zalimlere kısa ve bir anda olsa mühlet verebilir. kudurmayın, kibirlenmeyin, tarihte bu sayılanları yapanların akıbetleri hüsrandır. Bilin ki yıkmaya bozmaya batırmaya çalıştığınız ülke hepimizindir. Bir İslam mütefekkirinin; “ben kışta geldim siz baharda geleceksiniz” dediği günler yakındır. Bırakılan miras mukaddestir ihanet etmeyin... 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com