Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

LAWRENS OPERASYONLARI


Recep Akyol
29 Ocak 2014 Çarşamba 10:36

Günümüz İslam Coğrafyası ve Ortadoğu Ülkelerinde  ihanet yıkım, kan ve gözyaşına sebep olan Emperyel batılı güçlerin planlı ve bilinçli operasyonlarını görmeden ve anlamadan  onların içimizde ki yerli işbirlikçilerini deşifre etmeden doğruları anlamamız biraz zorlaşır.

 

Dünya’yı paylaşım harekatı olan 1 ve 2. Dünya Savaşının içine Osmanlı Devletini çekerek Osmanlı yönetiminde ki Avrupalı Ulusların bir bir bağımsızlık harekatı ile Osmanlı’dan koprtılması  diğer taraftan İngiliz ajanlarının Ortadoğu ve Arap Milletlerin başlattıkları Bağımsız Devlet operasyonları bugünkü kanlı çatışmalara zemin hazırlamıştır.

 

Emperyalist İngiliz Siyaseti Ortadoğu ve Arap Ülkelerinde ki zengin petrol yataklarına sahip olabilmek için parçala, böl ve yönet mantığı  ile İngiliz casuslarına İslamiyet ve Arapçayı öğreterek tüm kaleleri içten yıkarak kendilerine bağımlı kukla Arap Devletleri oluşturdu.

 

İslam toplumunun içine fitne sokarak dinmeyen bir yara oluşurken örneğin Hazreti Hüseyin’i katleden yezitler yaptıkları zulüm ve katliamlar Dünya genelinde zirveye ulaştı. Yezid türü katiller ile daima Müslümanları birbirine bırakarak kan akıttılar ve bu görevlerini halende yapmaktalar.

 

Bu katiller Yezid adıyla, Nemrut adıyla Firavun Lawrens adıyla, Beşer adıyla, bazen Abrahams, bazen de Şaron adı ile tarihte ki yerlerini aldılar. Ama çok şükür onlara karşı  Ömerbin Abdulezizleri, Selehaddini Eyyubileri, Kürt Saidleri ve Akif Ersoyları çıkardı. Buğün de R.Tayyip ve diğer arkadaşlarını çıkarttı.

 

17 Aralıkta ise bir Fitne Operasyonu ile bu Ülkeye verilen zarar Yüz Milyar Doları geçti. Bu fitneden kim karlı çıktı acaba Ülkesinden uzak düşen Zat-ı Muhterem Hoca Efendilerin vicdanı nasıl olurda sızlamaz üstelik Ülkesine beddua üstüne beddua ederek

 

İngiliz Casus Lawrens Arapları nasıl ki Osmanlıya kışkırtmakla zengin petrollerini Yahudilerin hizmetine soktu ise  17 Aralık Fitnesi ile Ülkeden 100 Milyar Dolarları  Amerikalı Siyonist Yahudilerin  cebini öyle soktular…

 

Darphaneden bir farkı olmayan  Cemeat Dershaneleri Rusya ve Asya Ülkelerinde kapatılırken Türkiye’de hiçbir okulları kapanmadan kopartılan fırtına ile Ülkenin tüm kazanımları hedef haline getirilmesi…İşte bu münaflıklıktır.. işte bu iki yüzlülüktür.

 

Bu Ülkenin üzerine ve bu topraklara Peygamber duası var Allah dostları ve Velilerin Duası var.. Bizlere bu dualar yeter….

 

Bu Ülkeye ve topraklara ihanet edenlerin üstüne ise Yüce Allah ve Dostlarının Laneti var..Bu Ülkeye ihanete kalkışanlara da bu lanet yeter..


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com