Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

KÜRTLERİ TERBİYE ETMEK…..?


Recep Akyol
19 Ekim 2013 Cumartesi 15:39Türk Basınında çıkan siyasi Kürt düşmanlığı söylemleri alışık ifadelerin ne insani ne vicdani nede kardeşlik boyutu vardır. Var olan ve alışa geldiğimiz Kürt düşmanlığı artık vurmak kırmak fikrinden vazgeçip Türk Ulusal Basını üzerinden Kürtlere açık hakaretler başlatıldı.


Silahlı çatışmalara son verilen savaş ortamını tekrar canlandırmak için Türk Basını Aydın ve Yazarları Gayrı Ahlaki yazılarla Kürtleri kötülerken bu tür haberlere verilen tepkiler denizde damla gibi.  “Hani derler ya sükut ikrardandır”                                                      . Türk Aydın ve Yazarları ne yazık ki böyle besili Pazarlamacılara prim tanıyor.


Durup dururken bu tür saldırılar neye hizmet eder diye biraz düşünsek…?  Kürt Türk kardeşliği böyle söylemlerin neresinde kalır acaba…?  Sözde Terörle Mücadele adı altında Kürtlere yönelik her türlü hakareti tüm güvenlik güçlerine ve tüm TSK Mensuplarına mal etmeninde hiçbir ahlaki boyutu yoktur.


Kürtlere yönelik bu tür ahlaksızlıklar cinsel tacizler zulüm ve işkenceler bir tek şeye hizmet eder onun adı da bölünmektir.                        Terörist bölücüler ifadelerini kullanan Türk Basını ve Aydın Yazarları Lütfen birer yorum yapsınlar… kimler bölücü acaba….?


Tüm bu pislikleri Kürtlere yöneltenler dönüp kendilerine bir baksınlar.. Kendilerini aynada göremiyorlarsa biz onların resmi internet sitelerini isim vererek açıklamamız meşru müdafaadır herhalde.

Örneğin YÖK Kurumuna bağlı Eğitim binalarında Gay Siteleri kurup  Erdoğan TEZİǒle bu nedenle mahkemelik olduklarını bilmiyorlar mı…?
Hatay Dörtyol Mahkeme tutanakları bir bakılırsa Türk Eğitim Sistemindeki  Porno rezaleti ortaya çıkar..Türk Aydın ve yazarları buna ne diyecekler…


YÖK e ait Eğitim kitaplarından Aile Sosyolojisi Kitabında Adıyaman’daki dağ köylerinde “Gelinle Kayınpederin evlendikleri” iftiraları da yıllarca bu kitapta okutulmuştur.

Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlığa bu çirkin ifadelerin ders kitabından çıkarılmasını istedik.  Aynı duyarlılığı Adıyamanlı vekillere de ithaf ederiz.


İslami Türk Basını;  Biz Hüseyin ÜZMEZ Gibi kimseyi üzmedik. Bu tür iftiralara çanak tutmak ne ise işte sizde o sunuz. Artık adını siz koyun…                                                                                                              Bu konuda başta Kürt ve Türk Dostlarımızın yorumlarını bekliyoruz…

Kürtleri Namusla Terbiye etmeden kendinize bir bakın


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com