Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet Sarmış

KURBAN BAYRAMI


Mehmet Sarmış
4 Kasım 2011 Cuma 11:38


Değerli Kardeşlerim.
Çoktandır yazamıyorum. Bayram vesilesi ile kısacık da olsa yazmak istedim.
Kurban Bayramınızı tebrik eder, size ve sevdiklerinize sağlık, afiyet, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.
Kurban, yakınlık demektir. Kurbanlarınızın sizi Allah’a ve sevdiklerinize yakınlaştırmasını diliyorum. Allah keseceğiniz kurbanlarınızı kabul etsin. Kesemeyenlere de kesecek maddi ve manevi imkanları bahşetsin.
Bayram, sevinç ve mutluluk demektir. Öyle birer seremoniden ibaret değildir. Ve yine öyle çoğumuzun zannettiği gibi çocuklara mahsus da değildir, hepimizin bayramıdır. O halde her türlü acımıza ve sıkıntımıza rağmen sevinçli ve mutlu olabilmeli; bu sevinç ve mutluluğu başta ailelerimize olmak üzere ulaşabildiğimiz herkese yaymaya çalışmalıyız.
Allah’ın, başta Van depreminden etkilenenler olmak üzere dünyada acı ve sıkıntı içinde olan bütün kardeşlerimize bu sevinç ve mutluluğu yaşatmasını diliyorum.
Allah, bayramı esas geçirilmesi gereken yerde, Hac’da, kendi evinde geçiren kardeşlerimizin Haccını mebrur etsin. Gidemeyenlere de, gidenlere de tekraren gitmeyi nasip etsin.
Bayram dolayısıyla yola çıkacak kardeşlerimize hayırlı yolculuklar diliyorum. Lütfen arabalarınızı dikkatli kullanın, sağlıcakla gidip gelin.
Ömrünüz Bayram sevinciyle geçsin.
Hepinize nice bayramlara kavuşmak dileğiyle selamlar, saygılar, mutluluklar diliyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com