Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Kupaya altın dokunuş


22 Nisan 2014 Salı 18:55

Mazur görün bizi; sizleri karanfiller ile karşılamak isterdik, 17 yıllık bir gecikmeye sabrederken bakamadık kuruttuk karanfillerimizi. Çaresizdik karanfillerimizi kalplerimizde yaşatırken bir gün biliyorduk gizemli ve erdemli eller açacaktı stadımızı.                        

            Şanlıurfalı bu stada sığmasa da, yine de gönlü zengin olan bu şehir coşkuyla karşılayıp aza kanaat ederek otuz bin biletten ufak bir kısmı Şanlıurfalılara ayrılsa da bu durumu bir başlangıç için yeterli görüyoruz.

            Şanlıurfa gerek kültürel yapısı ve genç nüfus  potansiyeli ile birçok hizmeti hak ettiği halde arzulanan hedeflerini gerçekleştirememiş,   ülke menfaatleri için kendine düşen görevleri daima laiği ile yerine getirmiş  medeniyetlerin doğduğu bu şehirde bir yandan Halil İbrahim bereketi ve hoşgörülüğü bir yandan da Eyyüp peygamberin sabrını özümsemiş yardımsever insanlarıyla dolup taşan  bu şehrin azizliği karşısında  ağlayan zamanla bütünleşip alıştıktan sonra ayrılmak  istenilmeyen  bu kent , birçok eksiği ile beraber yine de GAP'ın başkenti olan bu marka şehir olan ŞANLIURFA da Ziraat Türkiye Kupası final maçının oynanması elbette çok önemsediğimiz bir durumdur.

            Şanlıurfa layıkıyla ile bu organizasyona ev sahipliğini kendine yakışır bir şekilde yaparak ileriki dönemler için milli maçların oynanması açısından bir başlangıcın gerekliliği ve bunun devamı için her kesin kendine düşen aslı görevleri doğrultusunda katkı sunup Şanlıurfa'nın hak ettiği hizmetleri alması yönünde etkin çabalar içinde olan şahıslar gibi görevlerini yerine getirmesi gerekmektedir.

        Hiç olmasa bundan sonra elimizde kalan birkaç karanfile gözümüz gibi bakıp karanfil sayılarımızı güllerle birlikte karanfil tarlasına çevirip bundan sonra gelen misafirlerimize demet demet toplayıp bir tazelik içerisinde sunalım.

                 Yüreğimizde taşıdığımız karanfilleri Şanlıurfa'mıza gelen her iki güzide takımımıza ve onların cefakar taraftarlarına sunmanın yanında insanları mutlu etme çabasında olan devlet büyüklerimize stadın yapılmasında emeği geçen ve bu önemli maçın Şanlıurfa'da oynanmasında öncülük yapan herkese teşekkür etmeyi ulvi görev sayarken futbolun temel prensiplerinin uygulanıp seyir keyfi veren coşkulu bir maç olması dileğimin yanında Trabzonspor A.Ş. ve Fenerbahçe  final maçının coşkulu ve Türk futboluna katkıda bulunacak şekilde geçmesi temennisi ile her iki takımımıza başarılar dilerim.

           Geçmişte Türk Milli Takımımızı birçok başarıya ulaşmasında büyük pay sahibi  bir şahsiyeti bu kente görmekten büyük haz duyduğumuzu da belirterek sayın Şenol Güneş'in maçı lehine çevirme konusunda Fenerbahçe'nin ferdi yeteneklerine kısıtlama getirip Alex'in penatrasyonlarına karşı yoğunlaşma sağlayıp Fenerbahçe forvetlerine karşı toparlanıp,pas ve desteklerine denge kurarak ,hücum prensiplerini de; bulduğu pozisyonlara göre değerlendirebilirse maçı lehine çevirebilir. Aksi durumda ferdi yeteneklerinin üst seviyede olan futbolculardan kurulu bir takıma karşı ve yıllardır Türkiye kupası hasretini çekmiş bir takım karşısında tutunmak hiçte kolay değildir.  Bu maç yüreklerini ortaya koyan her iki takım futbolcularının  yanında  taktik ve dehalarıyla kendini ortaya koyan her iki  teknik direktörün  mücadelesine sahne olacaktır. Tüm Türkiye'nin bu futbol ziyafetini bizimle beraber hissetmesi dileğiyle her iki takımıza başarılar dilerim.       


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com