Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Müslüm Azizoğlu

KÖRESEL TERÖR ÖRGÜTÜ ABD?


Müslüm Azizoğlu
21 Temmuz 2015 Salı 15:45


Bugün en büyük terör örgütü ABD dır. Dikkat edilirse ABD nin bulunduğu her coğrafyada, her Ülkede ve her bölgede Kan, Can, Göz yaşı, Katliam, Cinayet, İşgal, Talan ve Sömürü vardır.
Ne yazık ki, bugün ABD nın hile ve tuzaklarına düşen Araplar, Türkler ve Kürtler vardır.
Bu kavimler birleşerek ABD ile savaşacaklarına, ABD nin emrine girerek kendi aralarında amansız ve zamansız bir şekilde acımazsızca kirli ve sonu olmayan bir savaş veriyorlar. Büyük Terörist tüm Taraflara Silahlarını satarak,Tarafların akan kanı ve göz yaşı üzerinde rant elde etmeye devam ediyor.
ABD artık bizzat kendi İnsanlarını savaştırmıyor.Askerlerinin tabutunu taşımıyor. Gönüllü Gladyatörlerini birbiriyle savaştırıyor.Kendisi hem savaştırıyor, hem karıştırıyor ve hem de sözde barıştırıyor.
PKK Terör örgütü Adıyaman da Asker öldürüyor, hiç kimsenin kılı kıpırdamiyor. Askerleri öldüren Teröristlerden hiç kimse söz etmiyor.Hiç bir haber değeri olmuyor.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com