Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet Emin KUŞ

Kendisini Yönetemeyen Ülke Yönetebilir mi?


Mehmet Emin KUŞ
22 Nisan 2014 Salı 18:55

                                                    

   CHP'nin beceriksiz ve her doğruya muhalif genel başkanı olan Deniz Baykal, kötü ve çirkin bir fiil üzere iken, muhtemelen kendi içlerinden bazı muhalifleri tarafından çekilmiş/kayda alınmış görüntülerinin medyaya yansımasıyla, medyadan da tüm ülkenin görüp duyması nedeniyle; “istemeden de olsa, Baykal istifa etmek zorunda kaldı.”

   Yerine ise, soğuk esprileri ve yaptığı gafları ile sık sık kendinden bahsettirmeyi başaran Gandi lakaplı Kemal Kılıçdaroğlu' seçildi.

    Seçildi seçilmesine de, Kılıçdaroğlu'nun ülkeyi nasıl yöneteceği ve nasıl ileri bir seviyeye taşıyacağı merak konusu oldu.

   Neden mi? “Malumunuz Kemal bey! CHP'ye genel Başkan seçildikten sonra, fiyatı yaklaşık altı yüz lirayı bulan gömleği ile gündeme gelmişti.

     Sayın Kılıçdaroğlu'na konuyu sormuşlardı da şöyle cevap vermişti; ”Arkadaşlarla hamama gitmiştik, çıkışta mağazaya uğradık, arkadaşlar bu gömleğin bana çok uyacağını/yakıştığını söylediler, bende giydim, fiyatını sormadım ve fiyatını bilmiyordum.” Demişti.

   Peki, biz Sayın Kılçdaroğlu'na şöyle sorsak: “üstüne giydiği gömlekten haberi olmayanların çıkıp bir ülkeyi yönetmeye talip olması doğrumudur? Giydiği gömleğin fiyatı, bir asgari ücretlinin maaşının tamamına tekabül eden bir parti genel başkanı olur mu? Hem de Halkçı geçinen bir parti.

    Sadece giydiği bir gömleğin fiyatı bir ailenin aylık bütün kazancı, bütün geliri kadar olan halkçı bir başkan ve bundan da haberi ve bilgisi olmayan bir başkan/bir lider…

     Ayrıca Sayın Kılıçdaroğlu'nun gafları ve yanlışları bunlarla sınırlı değildir. İstisnalar hariç bütün ülkenin, hak-hukuk tanımaz ve canilikleri yüzünden kendisinden nefretle bahsettiği korsan terör devleti İsral'in avukatlığına soyunması; “onun ülkesine ve halkına ne kadar yabancı ve ters bir karakterde ve yaşantıda olduğunu gösteriyor.”

    Soruyorum? Böyle bir lider, kendinden haberi olmayan, halkından uzak, halkın hassasiyetlerini bilmeyen ve tanımayan bir kişi, o halkı yönetip refah bir seviyeye getirebilir mi? O halkın ve ülkenin haklarını koruyabilir mi?

    Kendisini kontrol edemeyen, kendisini yönetemeyen ve kendisinden haberi olmayan Kemal bey, koca bir ülkeyi nasıl yönetecek…

  Size soruyorum?


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com