Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet Guli ASLAN

KANAL URFA’NIN 4. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLARIM


Mehmet Guli ASLAN
15 Aralık 2011 Perşembe 11:19
Kısa bir sure önce 4. Yılını kutlayan Kanal Urfa’nın Şanlıurfa’ya maddi ve manevi anlamda kazandırdıklarını yazacaktım ama bir türlü yazmadım.
Kısmet bu güneymiş. Medyanın içerisinde olmayanlar ekranlara bakarak her şeyi toz Pembe görürler. Oysa seyircisine ve okuyucusuna o mükemmel tabloyu sumak için gecesini gündüzüne katan çalışanların ve hiçbir maddi beklentisi olmadan cebinden harcayarak bir sanat eserini meydana getiren imtiyaz sahiplerinin çektiklerinden kimsenin haberi olmaz. Çünkü işin maddi ve cefalı yönünü hiç kimse seyircisine-okuyucusuna sunmaz. Sunmak da istemez!..
Büyük şehir olmaya aday Şanlıurfa’nın Kanal Urfa yayın hayatına başlayıncaya kadar bir ulusal yayın yapacak kanalın olmaması bizim, tüm Şanlıurfalıların ayıbıydı. Kanal Urfa’ya, en başta bizi böyle bir ayıptan kurtardığı için teşekkür etmemiz lazım.
Hala birçok eksikleri olmakla beraber mükemmele yakın bir yayın akışı sundukları için, Şanlıurfa’yı ve Şanlıurfalıların karalamasına müsaade etmeyerek, Şanlıurfa’yı tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıttıkları için teşekkür etmemiz lazım.
Görüntülü yayın hayatına profesyonel rekabet getirdikleri için ayrıca teşekkür etmemiz lazım.
Bugün Şanlıurfa’da yayın yapan diğer TV kanallarından biri daha uydu yayınına geçiyor. Yerel yayın yapan Edessa TV ise birçok ulusal yayın yapan TV’lerden daha kaliteli program yapıyor olması Kanal Urfa’nın Şanlıurfa televizyonculuk hayatına getirdiği rekabetin sonucu olduğunu düşünüyorum.
Son olarak “elimdeki parayı en kısa yoldan nasıl 10-15 kat artırabilirim” hesabı içerisine girmeden ayda milyarlarca zararı göze alarak Şanlıurfa’ya hizmet etme aşkıyla dolu olan Kanal Urfa İmtiyaz Sahibi İbrahim Toru Dostuma ve onun şahsında tüm Kanal Urfa çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum.
Kanal Urfa’nın 4. Yılını kutluyor. Doğru yoldan ayrılmadan, hakk’a hizmet yolunda nice yıllar diliyorum…

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com