Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet Emin KUŞ

İçimizdeki İsrail'ciler


Mehmet Emin KUŞ
22 Nisan 2014 Salı 18:55

    İHH, (insani yardım vakfı) komutasında ki, otuz iki ülkeden zulme karşı duyarlı olan insanların katılımı ile gerçekleşen Filistin'e yardım konvoyu, korsan terör devleti İsrail'in katil ve cani askerleri tarafından saldırıya uğradığını bütün dünya gördü.

    Bu çirkin ve zalimane saldırı, Amerikan beslemesi barbar İsrail taraftarları hariç, vicdan taşıyan herkes tarafından şiddetle kınandı.

    Ama içimizdeki İsrail taraftarları, o yana-bu yana kıvırarak İsrail'e bir haklılık payı çıkarmaya çalıştılar/çalışıyorlar. Yok efendim, Birileri PKK'ya yardım getirse biz ne dermişiz, bizim onlara tavrımız ne olurmuş falan filan…

    Birincisi; “HAMAS bir terör örgütü değildir.” bunu kalın kafanıza sokun. HAMAS'ın terör örgütü olmadığını İsrail ve taraftarları hariç bütün dünya ülkeleri ve halkları kabul etmektedir. Bir tek sizin gibi yabancılılaşmış ve aslına düşman olmuş olanların kabul edeceği yok.

   İkincisi, “o yardımlar HAMAS'a değil ezilmiş, terk edilmiş ve ambargo altındaki mahrum ve mazlum Filistin halkına götürülüyordu.” Aslında siz bunları bilmiyor değilsiniz. Bunları biliyorsunuz ama işinize gelmiyor.

     Birde ekranlara çıkıp koro halinde şunu sık sık tekrarlamaya başladılar. Oraya konvoy la giderken, yardım götürürken İsrail ile diplomasi takip edilmeliydi diyorlar.

   Gazete manşetlerinde ve köşelerinde İsrail den izin alınmalıydı diye yazıp çiziyorlar.

     Ulan dangalaklar, İsrail'in yaptığı meşru bir şey midir ki onlardan izin alınsın, üstelik onlardan izin almak; “onların/İsrail'in yaptığını meşru/haklı görmek anlamına gelir.” İsrail'in yaptığı barbarlığı, zulmü kabul etmek anlamına gelir ki, bu da olacak şey değildir.

     Siz İsrail köpekleri ve İsrail'in gönüllü avukatları; “şunu bilin ki hiçbir Müslüman, hatta insan bu zulmü kabul etmez.”

    Tabi insan olanlar… insan-lık-tan nasibini alanlar…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com