Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet Emin KUŞ

İblis Amerika Ve Çırakları


Mehmet Emin KUŞ
30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
Dünya imparatorluğuna oynayan İblis Amerika'nın yardımcıları da; Şeytan İsrail ve terörist İngiltere'dir.
Dünyaya tahakküm etmek isteyen Amerika; bütün gücünü kullanarak her türlü sinsi planlarını, çırakları olan İsrail ve İngiltere ile birlikte hayata geçirmektir.
Öyle sinsi hareket etmekteler ki, gittikleri yerlerde barış, özgürlük, demokrasi gibi kelimeleri kullanarak; insanları, halkları kandırmaktadırlar.
Bu kelimeleri ellerinde ve dillerinde bir koz olarak kullanan Amerika ve avaneleri; iddialarının tam aksine girdikleri yerlerde kan, zulüm, işkence, fakirlik ve yoksulluktan başka bir şey kazandırmamışlardır. Asrın Firavunu olan ve İblisin misyonunu yüklenen Amerika; dostluk ve barış adı altında hakları sömürmektedir..
Çünkü Amerika, bütün dünya ülkelerini hegemonyası altına almak istemektedir. Bu yüzden Amerika kimseyle dost olmaz/olamaz. Ancak dostmuş gibi görünür.
ABD'yi ve yardımcılarını dost olarak görenler veya onlara dost gözüyle bakanlar, her gün ülkelerini biraz daha geriye ve çıkmaza sokmaktadırlar.
Yüce Allah Kur'an-ı Mübin'de; kafir, müşrik ve zalimlerden dost olunamayacağını bir çok ayette şöyle buyurmaktadır: Onlar, inananları bırakıp da küfre sapanları/inkarcıları veli (dost ve idareci) ler edinirler. (Yoksa) İzzeti, şerefi/onur ve yüceliği onların yanında mı arıyorlar? Şüphesiz ki bütün izzet ve yücelikler Allah'a aittir. (Nisa 139)
Ey (gerçek) iman edenler, mü'minleri bırakıp da küfre sapanları/inkarcıları veli, sırdaş ve başlarınıza idareci edinmeyin. Bunu yaparak Allah'ın yanında aleyhinize olacak açık bir delil mi vermek istiyorsunuz?(Nisa 144)?
İblis Amerika'nın, arkasına sığındığı ve arkasında tehlike saçan/bu kelimeleri kullanarak plan ve projeler üretmektedir. Bu kelimeler genelde insanların kulağına hoş gelen, sihirli kelimelerdir. Sevgi, barış, dostluk, özgürlük, insan hakları gibi kelime ve sözcükler, herkesin ve her insanın duymak istediği sözlerdir.
Fakat, İblis Amerika ve çırakları olan Şeytan İsrail ile, terörist İngiltere; sevgi deyip insanları katlediyorlar, barış deyip düşmanlık uyguluyorlar, dostluk deyip sömürüyorlar, özgürlük deyip toptan köleleştiriyorlar, insan hakları deyip sadece kendilerine hak tanıyorlar.
Bugün dünyanın değişik yerlerinde Amerika ve çırakları genelde tüm insanlara, özelde ise Müslümanlara kan kusturuyorlar, onların topraklarına, coğrafyalarına saldırıyorlar, çocukları yetim, kadınları dul bırakıyorlar, kısaca akla ve hayale gelen ve gelmeyen tüm insanlık dışı muamelede bulunuyorlar. Bu onların insanlara hayvanlar kadar değer verme-diklerin-den-dir.
Dolayısıyla asrın firavunluğunu ve İblisin misyonunu yüklen-diğin-den-dir. Kurtuluşu, kalkınmayı ve ilerlemeyi çağdaş firavunlardan ve İblisin/şeytanın arkadaşlarında arayanlar, halklarına ve vatanlarına ihanette bulunanlardır.
Bu, böyledir.
 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com