Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Mehmet Sarmış

HASSAS ZAMANLAR


Mehmet Sarmış
17 Ekim 2016 Pazartesi 11:51


Çok hassas bir zamandayız.
İçeride toplumsal sıkıntılar büyük. Dış güçlerin taşeronluğuna soyunan ihanet şebekeleri, bir yandan kanlı bir darbe girişiminde bulunmuş, başarılı olamayınca yeni melanetler peşinde; bir yandan terörü tırmandırmanın derdinde...
Dışarıda etrafımızı bir ateş çemberi sarmış. Emperyalist güçler, bölgenin bir kısım gafil, belki de hain yöneticilerinin arzusu ile, parçalanmış ve zayıf düşürülmüş halkların üzerine leş kargaları gibi üşüşmüş.
3. Dünya savaşının başladığını söyleyenler haksız değil. Olaylar bir anda büyük bir savaşa dönüşebilir ve kısa zamanda bütün dünyayı içine çekebilir.
Savaş, her zaman korkunçtur. Hele günümüz teknolojisi ile sonuçlarını tahmin etmek bile mümkün değil.
Tabii böyle bir durumda şu andaki meşguliyetlerimiz, dertlerimiz, hayallerimiz tamamen önemini kaybedecektir.
Bir yandan hiçbir şey olmayacakmış gibi rutin işlerimizi sürdürmek ve daha mutlu yarınlara doğru çalışmak, bir yandan da her an her şey olabilecekmiş gibi hazırlanmak durumundayız. Ailemizle, akraba ve arkadaşlarımızla bu mevzuları ciddi ciddi konuşmalıyız.
Böyle zamanlarda kahraman olmakla, hain olmak, şehit olmakla pisi pisine gitmek bazen bıçak sırtı olur.
Rabbim doğru zamanda doğru yerde durmayı, doğru karar vermeyi, doğru işler yapmayı nasip etsin. Yar ve yardımcımız olsun.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com