Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Editor

Haberlerimiz Gündem Oluşturuyor


Editor
22 Nisan 2014 Salı 18:55

Sevgili okurlarımız Hadis-i şerifte buyruluyor ki: “İki günü aynı olan ziyandadır”

Biz Balikligol.com sitesi olarak yayın hayatımıza başladığımız günden beri hiçbir zaman ikinci günü düne göre ayarlamadık, hep bir adım daha ileriye attık ve Bunu şiar edindik.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa ziyaretinde Balıklıgöl’deki kutsal balıklara atmış olduğu yemi balıkların yememesini haberleştirdik. O an Kılıçdaroğlu ile birlikte olan onlarca gazetecinin yakalayamadığı ve ya görmediği kareleri çekerek habercilik başarısını gösteren Yayın Yönetmenimiz Ömer Aslan’ı tebrik ederiz. O haberimiz ulusal gazetelere kaynak oldu. Haberimiz YENİ AKİT Gazetesinde çıkarak Türkiye’de Gündem oldu.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sitemizde çıkan habere atfen mecliste yaptığı konuşmada; “Urfa ziyaretimiz birilerini rahatsız etti” dedi.

Yine Bu ve benzeri haberlerimiz birilerini rahatsız etmiş olmalı ki sitemize çok yoğun saldırılar oldu. Saldırılar nedeni ile zaman zaman Haber akışımızda bazı küçük çaplı aksamalar oldu. Bunu aksaklıkları anlayışla karşılayan okuyucularımıza teşekkür ediyoruz.

Sitede tasarımında ve güvenliği için geceli gündüzlü çalışan ekip arkadaşlarımızdan Emin Karademir ve Mahmut Gündüzalp’a da huzurlarınızda teşekkür ediyoruz.

Bize reklam konusunda destek olan Hotel El Ruha, Urfa Seyahat, Mervan Arçelik Ticaret, Oymak Kuyumculuk, Ardek yangın Söndürme Cihazları Firması ve Azizoğlu Kondura’ya Teşekkür ederiz.

Her gün biraz daha büyüyen ve siz değerli okurlarımızın yoğun özverisi ile Urfa sınırlarını aşan, Haberleri ile Türkiye’de gündem yapan sitemize desteğini esirgemeyen gerek mail yolu ile gerekse telefonla bizi arayan tebrik eden takdir eden okurlarımıza da huzurlarınızda teşekkür ederiz. Hiçbir katılım yapmadan bizi takip eden sesiz çoğunluğa da teşekkür ediyoruz…

Bazı haberlerimizden rahatsız statükocular var. Statükoya verdiğimiz ve vereceğimiz bu gibi rahatsızlılardan dolayı da peşinen özür dileriz…

Sitemizdeki gelişmeleri aktaracağımız bir başka editöryal yazıda buluşmak dileği ile Hoşçakalınız!..


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com