Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

FARUK ÇELİK BEY’E ÇAĞRIMIZ….


Recep Akyol
27 Ekim 2013 Pazar 15:25

Sayın Bakanımız;  Sizlerde biliyorsunuz ki Şanlıurfa Tarih ve Kültürel birikimi ile Dünyanın sayılı Şehirleri arasındadır.

Bozova ve Halfeti’deki Baraj göllerimiz Dini inanç Merkezlerimiz Harran ve Ceylanpınar’da zengin topraklar ilimize ve Ülkemize Ekonomik olarak birçok katkı sağlayacağı kesindir.

AK Partinin Ülke genelindeki yeni Şehircilik anlayışı ile Ülkedeki birçok Belediye Avrupa çapında hizmet vermeye başladılar.

İlimiz Şanlıurfa’nın Büyükşehir olması ile birçok ilde verilen Belediye hizmetlerinden başta Trafik sorunu, Raylı Toplu taşıma ve Kentsel Dönüşüm Projeleri başta olmak üzere temel hizmetleri hayata geçirebilecek güçlü bir siyasi irade ile çözüleceği görüşündeyiz.

Bu siyasi irade,  Bilgi ve Donanıma sizler sahipsiniz. Şanlıurfa’yı Çağdaş Metropol Şehirlerarasına sokacak bir güçlü iradeye ihtiyaç vardır.
Bu görüş ve düşüncelerimize yalnız ben değil ortak akıl noktasında görüştüğüm birçok Şanlıurfalı hemşerimiz ile paylaştım.      

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları Sabri ERTEKİN.. Parti Başkanı Yusuf EĞİLMEZ.. Bakkallar Başkanı Mehmet ALTUN  Başkanlığında toplanarak siz Sayın Bakanımız üzerinde karar alınmıştır..

FAKIBABA’NIN AK Parti ile takım çalışma ruhu içinde hareket edemediği bir gerçektir. Şanlıurfa’nın bir Bakan’ı olarak sizin tecrübeleriniz Şanlıurfa Büyükşehir yönetimi için bir fırsat olarak görmekteyiz..

Sizden isteğimiz Şanlıurfa adına hizmet için gelin lütfen bu sorumluluktan kaçmayın. Öyle sanıyoruz ki o zaman Halkın adayı olmuş olursunuz..

Fakıbaba’yı da sevdik fakat bir kişinin üçüncü defa Belediye Başkanı olması Şanlıurfa’ya çok şey kaybettirir görüşündeyiz. AK Parti ve Başbakan’ı üçüncü dönemini diktatörlük olarak eleştirenler Fakıbaba’nın 3. defa Belediye Başkanı olmasını isteyenler iki yüzlülük yapmaktalar..                     

Hem sizlerde biliyorsunuz ki halkıyla çatışma noktasında olan bir Belediye başkanı kendisine de halkada faydadan çok zarar verir.                                                                     Yüce Allah Fakıbaba’nın  işini gücünü rast getirsin. Gidip Mısıra Sultan olsun…

Mevcut adaylarımız arasında sizin gibi siyasi yaptırım gücü olan bir hemşerimiz olsaydı hep beraber gidip ona çalışırdık.                                 Diğer adaylara da hizmet noktasında kendilerine saygı duyuyoruz.

Şanlıurfa’yı seven herkesi dost olarak biliyoruz. Fakat Şanlıurfa’nın geleceğini sağlam temellere oturtmak herkesin görevidir.
Bu tarihi göreve aday olmanız halinde birçok başarıya imza atacağınıza inanırken birçok Parti ve STK ların desteğini alacağınızı umuyorum.

Bu nedenle Başbakanımızın oluru ile Şanlıurfa’ya Büyük şehir Belediye başkan adayı olmanızı, talep ediyoruz.

Halkımızın bu konudaki yorumlarını bekleriz.      


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com