Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

Fakıbaba'nın Psikolojik Savaşı


Recep Akyol
16 Kasım 2013 Cumartesi 16:14

Hasbel Kader birilerinin desteği ile Şanlıurfa Belediye Başkanı seçilen Fakıbaba AK Parti tabanı ve Parti Teşkilatı ile bir türlü uyum göstermedi. Bu uyumsuzluk nedeni ile tabi ki zarar görende Şanlıurfa Halkı olmuştur.

İkinci seçimini karanlık odakların desteği ve AK Parti içinde yürütülen pasif siyaset ile kazanan Fakıbaba Urfa halkını öyle bir kutuplaşma noktasına getirdi ki Fransız ve Fransız olmayanlar…

Derken, bir ceket Siyaseti ile Ulusal çapta kahraman ilan edildiTekrar Belediye Başkanı seçilen Fakıbaba diğer yandan AK Partiye geçmek için destek turları ile tekrar AK Partiye geçerek  ‘ Ceyar ‘ entrikaları ile kendine zemin bulmaya çalıştı

Fakıbaba Amerikan filmlerinde ki Ceyar vari Entrikaları ve kendi etrafınının Bizans oyunları ile geniş çaplı bir piskolojik savaş ile hedefine ulaşma gayretleri gösterirken , Şanlıurfa Halkına hizmet  vermeyi  ikinci plana bıraktı..

Sayın Fakıbaba gerçekten samimi değil.Sayın Valimizin adaylık söylentileri karşısında çılgına dönerken diğer taraftan aday değilim diyerek AK Parti temayül yoklamasında oy kullanan çok kişiye Fakıbaba için oy kullandırması amacı ne olabilir di acaba….?

Temayül yoklamasında çıkan Fakıbaba isimlerini… işte bakın Fakıbaba aday olmasa da teşkilat Fakıbaba yı istiyor mesajı verilmektedir. İşte bu ucuz Siyaset örneğidir…Yemezlar….

İki Dönem Fakıbaba ya Belediye yi teslim edenler Vali Beye karşı çıkmaları çıkar çatışmasının bir sebebidir. Sayın Bakanımıza siz aday olmazsanız o zaman Fakıbaba ismini gündeme getirmeleri Piskolojik Savaşın başka bir boyutudur.

Fakıbaba Güneydoğu Televizyonunda beni aday etmezlerse AK Parti de bir nefer gibi çalışırım derken, diğer yandan benim Partim yanlış yapmaz diyerek AK Partiye gönderme yapıyor. Ve  vatandaşta bunun partisi hangisidir…?

bir türlü anlayamadık diye sormaktalar
Valimiz Belediye Adaylığı için somut bir ifade kullanmazken Fakıbaba medyası Vali Beyin Adaylığını neden olmaz diyorlar.

Fakıbaba yı istedikleri gibi yönlendirenler elbette ki Vali Beyi istemezler.

Fakıbaba medyası ve  sevenlerine sormak lazım Urfayı mı yoksa Fakıbabayı mı seviyorlar Vali Beye karşı Urfalı isteyenler ÇELİK-BAHÇİVAN ve FAKIBABA Dönemi yolsuzlukları gündeme getirmeden ve tartışmadan özel idare bütçesi üzerinden Vali Beyi eleştirmeleri etik değil…

Birilerini eleştirmeden başkasını  eleştirmek yanlıştır…

Eleştri herkese yapılmalıdır….

Fakıbaba ismi ile beraber Uğur HATİPOĞLU Mazhar BAĞLI Ali DELİOĞLU Mahmut KAPLAN  Gibi Urfalı isimler neden gündeme getirilmiyor…?

Sayın Fakıbaba eski Otoğar Camisinin yerini satarken Tılfındır tepesindeki Cami yapımına karşı çıkıyor. Fakat Vali Bey 11 Nisan sahasının bir köşesinde Cami yapma Projesini STK lar karşı çıkıp eleştirmelerini anlamak mümkün değil. Pes doğrusu ?                                            


İşte Sabah Namazlarını kaçırmayan her yıl Hacca giden bir Fakıbaba Portresi takdir yüce halkımızındır


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com