Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Ömer ASLAN

Eziklik


Ömer ASLAN
8 Şubat 2016 Pazartesi 15:36

Eziklik psikolojisi islami hassasiyeti ağır basanlar için her zaman bu ülkede büyük hendikap olmuş, olmaya devam ediyor.

Yaşadığımız siyasal islam akımının ilerleyişi bile eziklik psikolojisindeki İslamcıları bu hastalığından kurtulmasına çare olmadı.

Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’e intihal suçlaması ile yayın yapan Ciner Grubunda köşe yazması, yine islami camianın ağabey rolündeki Prof. Salih Tuğ ve Nevzat Yalçıntaş’ın Aydın Doğan Başkanlığındaki Doğan Yayın İlkeleri toplantısına katılması, Milli Görüş ve daha sonra AK Parti camiasının dobra ve sulu gözlü ağabeyi Bülent Arınç’ın Aydın Doğan medyasına sığınması eziklik psikolojisinin bir somut göstergesidir.

“Askerlerin miğferine, Kağnıların tekerine, Buda´nın tunç heykeline, Hak yol İslâm yazacağız” hedefiyle öncülük eden ağabeylerin islam karşıtı yayın yapan kudretli ellere sarılma garabetini nasıl açıklar!

Bu garabetin yerel ölçekte bir çok örneğini zaman zaman görüyoruz. Biz dava adamıyız, bu karanlık yapının yerel uzantılarını bitireceğiz diye yola çıkan dava adamlarının(!) yerel uzantılarıyla aynı kulvarda buluşmalarını nereye koyacağız.?

Karanlık yapıların yerel uzantıları mı imana geldi, dava adamları “Karınca kararınca, yanlışları düzeltmeye çalışıyoruz” bahanesi ardına saklanıp o yapıya kendilerini akredite mi yaptırıyorlar?

Tarih, ihanete kadar uzanan bu ezikliği yazacak ama en önemlisi münker nekir’de yazıyor, inanıyorsanız tabi!.

Sevgili dostlar ne olursanız olun, inancınız neyse o olsun ama ezik olmayın…

 

İLGİLİSİNE!...

 

Seni sevmeyene asla sabır gösterme. Çünkü, Sabrının adı yüzsüzlük, fedakarlığın adı eziklik, sevginin adı kişiliksizlik olur. (Boris Vian)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com