Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Ömer ASLAN

Erdoğan ın vefalığı ve liderliği


Ömer ASLAN
22 Nisan 2014 Salı 18:55

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mustafa Kuş yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayata veda etti. Merhum Kuş ile tanışmadım. Dostları ve arkadaşlarının anlattığı kadarıyla insan canlısı ve vefalı bir insan mış. Bu nedenle on binler Başbakan Recep Tayip Erdoğan ın katıldığı cenaze namazında Allah rahmet etsin dediler.
Allah her kulun ölümünde bu denli dua nasip etmez.

Başbakan Recep Tayip Erdoğan ne kadar vefalı ve mütevazıli bir insan olduğunu bir kez daha kanıtladı. Kurban bayramı tatili olmasına rağmen Başbakan Erdoğan; Şanlıurfa ya özel uçağıyla gelerek hem bölge milletvekilleri hem yardımcısı Salih Kapusuz ile Adalet Bakanı Sadullah Erginin katılımıyla aynı safta mücadele ettiği takım arkadaşlarını son yolculuğunda omuzlayarak Harran kapı mezarlığına defnettiler.

Başbakan Erdoğan bununla yetinmeyip taziye ziyaretinde bulunarak Merhum Kuş un çocukları ve kardeşlerine başsağlığı dileklerini sundu.

Taziyeden ayrılan Başbakan Erdoğan AK Parti İl Binasına geçerek hem Merhum milletvekilinin vefatından dolayı İl Teşkilatına başsağlığında bulundu hem de 12 Eylül Anayasa değişikliği halk oylamasında yaptıkları çalışmadan dolayı AK Parti İl teşkilatına teşekkür etti.
Burada partililere konuşan Erdoğan, önemli mesajlar verdi. Erdoğan Şanlıurfa ya yapılan hizmetlere değindi ve partiye önemli katılımın olacağını ifade etti.

Daha sonra partinin tüm kademeleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan, Basınla da çektirmeyi ihmal etmedi.

Erdoğan, vücut dilini çok iyi kullana bir lider. Aynı zamanda çok mütevazı ve yufka yürekli bir insan. Bu yüzden ezilmiş kitlelerin sesi oluyor. Gururlu ve kibirli bir insan değil. Sıradan ve bizim gibi davranan bir insan. Mütevazı ve vefayı Peygamberler şehri Şanlıurfa da gösterdi.

Vefat eden Milletvekili Mustafa Kuş un namazından defnine, taziyesinden partinin taziyeye sahiplenmesine kadar her ayrıntısına dikkat etmesi bir vefa insanı olduğunu gösterdi. Siyasette vefa İstanbul da bir semttir, söylemini doğru olmadığını ortaya koyan bir liderdir.

İLGİLİSİNE
Tevazu içinde yürüdüğüm içindir ki önümde bütün yollar açılıyor. (Goethe)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com