Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Müslüm Azizoğlu

Doğu Ve Batı Denilen “Hür Dünya’nın” İlkel İlkeleri


Müslüm Azizoğlu
28 Ocak 2016 Perşembe 16:58

“Hür dünya” bugün İslam coğrafyasının her parçasında Türk,Kürt,Arap demeden Özgürlük kanını akıtmakta, Canını almakta,İslami ve İnsani haysiyet ve şerefini ayaklar altına alıp çiğnemektedir.Temel hak ve Özgürlüklerin derisini yüzmekte, bedenlerini parçamaktadir.İslam topraklarının her yerinde korkunç katliamlar,vicdansızlıklar sergilemektedir. Tıpkı Firavun ve Nemrut gibi dilediğine “özgürlük”,dilediğine ise ölümü göstermektedir. Bu Çağdışı zorba İlkeler “hür dünya” nın Temel ahlaki İlkeleridir.Batı denilen “hür dünya” nın karekteri budur.

Türkiye,Irak,Suriye,Filistin, Afganistan,Mısır,Libya, Fas,Tunus ve Cezayir başta olmak üzere İslam topraklarının tamamında İnsan aklının,İnsan havsalasının alamadığı,İnsanın Vicdanını ürperten cinayetler İşliyor ,Kitleleri imha silahları kullaniyor. Tüm Bu Cinayetleri geri kalmış Coğrafyalara; “Muassır Medeniyeti”, “ Çağdaş Ugarlığı” “Batı Demokrasisini” götürme adına yapıyor. Batı ve Doğu denilen kravatlı yamyamlar; Bu coğrafyaları Kılıçla, Tankla, topla, tüfekle,Füze ve Uçakla “uygar”laştıracaktır. Barbar ve Gaddar Batı için “Çağdışı ve geri kalmış” halklara “uygarlık”ilkelerini götürmede bu insafsız yöntem daha kolay ve daha etkilidir.

“Hür dünya” Dün Filistin de, bugün de Suriye ve Türkiye nin Güneyinde birer Canlı örneğini sergilediği gibi Önce Halkları yurtlarından,yuvalarından çıkarır,sürgün eder. Mülteciler icad ederek Onların bakım ve gözetimini üstlenecektir(!) Ac ve açıkta kalmamaları için yemek ve çadır yardımında bulunacak(!)Denizlerde boğulmamaları için sandeller icad edecek(!) “Hür dünya” nın insanlık dışı olan bu ilkeleri bu sancılı topraklarda vatansız,yurtsuz kalan zavallı insanlara şefkatlı ve merhametlı davranmayı gerektirir(!)

Batı denilen “hür dünya” Barbarları, bu İnsani(!) görevlerini yerine getirirlerken birbirleriyle yardımlaşır ve dayanışırlar.Avrolar ve dolarlar Silah baronları tarafından,Mazlumların sırtından çıkarılıp emperyalist işgalcı güçlere aktarılır. “Hür dünya” denilen İşgalcı Emperyalistlerin beslenme kaynağı bu değil midir.? Günümüzde İslam topraklarında basını,yazarları,dernek ve toplulukları, erkekleri ve kadınları satın alan hep aynı paralar ve yöntemler değil mi?

Aslında ben,Batı denilen kravatlı yamyamların İslam topraklarında Özgürlük ve Hürriyet derisini parçalıyor,Hür kurbanlarının bedenlerini didik didik ediyor, Köylerde ve kasabalarda herşeyden habersiz yaşayan çocukları,ihtiyarları, kadınları öldürüyor ve hiçbir sorumluluk duymadan tüyler ürperten cinayetler ve katliamlar işliyor, bütün bu çılgınlıkları ve vahşilikleri yapıyor diye “hür dünya”yı (!) kınamıyorum. Onların bütün bu vahşilikleri ne uğruna,niçin yaptıklarını biliyorum. “Hür dünya” denilen Yamyam Batı, bu şekilde pratik ve kestirme yoldan İslam coğrafyasındaki geri kalmışlığın sürüp gitmemesi gereken az gelişmiş halklara “uygarlığın”(!) ilkelerini götürmek istiyor(!)

Bu yüzden ben “Hür dünya” denilen eşkiyaları kınamıyor ve Lanetlemiyorum. Ormandaki Vahşi hayvanlar ve yırtıcılar pençelerinin ,azı dişlerinin elverdiği oranda neler yapmakta serbestseler Onlar da aynı şekilde, aynı oranda istediklerini yapacaklardır. “Hür dünya” denilen Batı uygarlığı ilkeleri , geçmişteki,şimdiki ve gelecekteki ahlaki yapısı işte budur(!) Müslümanlar akıllanıp,Şuurlanıncaya ve Allah dileyinceye kadar da böyle devam edecektir.

Ben İslam coğrafyasındaki kendi halklarımıza,Hükumetlerimize,İktidarlarımıza,düşünürlerimize,yazar ve çizerlerimize, dernek ve cemaatlerimize bakıyorum. Batı denilen” hür dünya” ya övgüler yağdıran, Medhiyeler düzen ahmakların hırla çoğaldığını görüyorum. Öz yönetim adı altında, Ez yönetimle horlayıp duran Modern sömürgeciliğin öteki vasıtalarıyla işbirliği, emel ve eylem birliği yapan Ulusalcıların, Kavmiyetçilerin,Türkçü,Kürtçü ve Arapçıların çoğaldığını görüyorum. Mezhepçilerin, Cemaatçilerin,derneklerin,örgütlerin varlığını görüyorum.

Evet evet bu ahmak yapıları görüyorum.Silah baronlarına kul ve köle olmuş, onların boranzanlığını yapan ,susmak bilmeyen geri zekalıları görüyorum.

Hal bu ki; Batı denilen Kravatlı yamyamlar; İşine geldiği kadarı ile Örgütleri, cematçileri, mezhepçileri ve Kavmiyetçileri destekler gibi gözükür, kullanır ve daha sonra, işi bitince , onlara ihtiyaç kalmayınca veya onlarından gelecek güç ve tehlike görünce onları cehenneme postalar. Tıpkı geçmişte Saddam’ı kullandıkları gibi. Afganistanda Mücahidleri destekleyip sonra üzerlerine ölüm bombaları attıkları gibi. Mısır,Kuzey Irak ve Suriye de Olduğu gibi. Şimdi de İhtiyacı olduğu için Komünist Pkk ve Pyd yi emrine amade kıldığı için onlara her türlü desteğini veriyor. Dikkat edilirse PKK, PYD ve DAİŞ gibi Terör örgütlerin en büyük beslenme kaynakları Yine “hür dünya” denilen İşgalcı,sömürücü ve talancı Doğu-Batı Yamyamlarıdır. Aslında bunlar Çok büyük tehlikelerdirler. Ancak asıl en büyük ve ölümcül tehlike ve darbeler Ruhi ve Fikri plandaki sömürüdür. Zira bu türlü sömürü Yaldızlıdır, üstü kapalı ve yumuşak sömürüdür.Halkları, Kitleleri ve toplumları uyutur,ateşe ve Lava dönüşüp sömürüyü de,uşaklarını da gün gelip yakması gereken kudsal kinleri, Öfkeleri ve nefretleri silip götürür, Şimdi bizde olduğu gibi. Bu yüzden haykırıyoruz.

Diyoruz ki, Ey Kitleler, Ey Kürtler, Ey Türkler ve Araplar Kurtuluş “hür dünya” aldatmacasında değildir. Amerikancı ve Rusyacı Savaş ve Barış(!) ta değildir.Onlara Köle ve uşak olmakta değildir.Onların fikriyle harekete geçip Kardeş halkları ile savaşmakta değildir. Sonra da Onların istekleri ve arzuları ve çıkarları doğrultusunda Barış(!) ta değildir.

Ey Kitleler! Kurtuluş İslami ve İnsani Kardeşlik anlayış ve işleyişindedir. Ümmet olup bir İmam/Önder/Rehber ve Lider etrafında birleşmektedir.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com