Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet İMRE

DIŞ GÜÇLERİN PİYONLARI


Mehmet İMRE
22 Nisan 2014 Salı 18:55

Biz insanların doğasında var olan vaat edilene meyletmek, vaat eden için çalışmak, ona hizmet etmek ve vaat edileni elde etmek gibi insanlığın geninde var olan bir istek ve duygu.

Örneğin Allah İnsanlığa kulluk ve itaat karşılığında Cenneti vaat ediyor, bir insan bir insana bir şeyi yaptırırken ona mutlaka bir şey vererek yaptırım gücüne sahip olunabilir. Misal çalışma karşılığında sergilenen iş gücü mukabilinde verilen maaş ikramiye ödül vs.

Lakin bazı şeyler vardır ki değerleri paha biçilemez ve yaptırım karşılığı yoktur. Mesela Din, Namus, Vatan, şeref, haysiyet gibi değerlerin asla pazarlığı yapılamaz pazarlık konusu dahi edilemez ve satılamaz.

Tabi bu saydığım özellikler ancak Vatansever, Müslüman, şeref ve haysiyet sahipleri içindir. Vatan sevgisi bulunmayanlar, Vatan hainleri ve bunlara yardım edenler, Allah’tan ve Peygamberden bihaber veya düşman olanlar, gayri Müslimlerin kuklası olanlar, ar ve namustan nasiplenmemiş olanlar, namus kavramının anlamını bilmeyenler için bu hainlik vasıflarını taşımak gayet normaldir. Vatana ve Millete ihanet Ülkemizin kalkınmasının önüne set olmak isteyenlere kul köle olmak, onların ekmeğine yağ sürmek, onları savunup kılıçlarını çekip kılıçdarlığını yapmak, özellikle ABD, AB ve İsrail’e uşak olmak, yandaş olmak ve piyon olarak kullanılmak, bunlara ajanlık yapmak da ihanettir.   

Son günlerde Siyonist İsrail ile ilişkilerde gelinen noktada katil İsrail elçisinin sınır dışı edilmesi dolayısı ile kendini Siyonistlerin elçisi sanan bir siyasi parti (sözde) genel başkanı daha önceleri de “Ergenekonun avukatıyım, nerede bu Ergenekon? Gidip üye olayım” diye çıkış yapan bir lider. Ancak merak edilen konu bu zihniyet mensupları mesele İslam ve Vatan olunca neden bu kadar tepki gösterip düşmanmış gibi davranıyorlar. Yoksa bu zihniyetin genlerinde veya kanlarında bir bozukluk mu var acaba? Veya bunlara bu piyonluk karşılığında ne gibi büyük vaatlerde bulunulmuş ki kendilerini bunlara feda ediyorlar.

Bir İnsanın Dini, Dili, Irkı, Rengi, Mezhebi ne olursa olsun ceddinin de yaşadığı Vatana, Ülkeye asla ihanet etmez ve edemez. Yeryüzünde hiçbir yerde bunların örnekleri bulunmaz. Bunları bu duruma götüren nedenleri derinlemesine araştırarak DNA testi yaptırmak gerekir. Aynı zaman da bu tür insanların tedavi edilmesi gerek çünkü özürlü sınıfına giriyorlar bunların beyinleri hasta bu hastalık bunları vatan ve İslam düşmanlarının emirlerine amade Edecek duruma getirmiştir.

Bir parti düşünün Cumhuriyetle yaşıt bu günlerde 80 inci yılını ilk sefer içkisiz kutluyor. İnsanları vuran okları var. Eylem ve söylemi ile bir birinden ayrı bir parti. Halk nazarında bu partiden bahsedilince şimdiki genel başkanında rekor seviyede döneklik, insanlara zulüm, işkence, yoksulluk, fukaralık, ezilmişlik, din düşmanlığı akla gelir.

Dünyada Çin Seddi kadar duvarlar kalkarken, bunların kafa yapılarında zerre kadar bir değişiklik olmadı, bu zihniyet ülkede taş üstünde taş koymadı. Bir çivi çakmadı. Demokrasi, Laiklik Kemalizm, İrtica, Kamusal alan bunların eseridir. Halk artık bunlara itibar etmiyor. Ülke için projeleri yok, dış dünya ile ilgili siyasetleri de yok. Bu siyasi akımlara tavsiyemiz Siyonizm’in sözcülüğünü bırakıp, adam gibi ülkemizin siyaseti ile uğraşmalarıdır. Eğer huylarından vazgeçmezlerse halk sandıkta bunlara daha önce birçok kez olduğu gibi dersini yine iyi verir. Yapılanlar sosyal demokrat bir parti ile bağdaşmıyor.

 

Bir başka yazıda görüşmek dileği ile…

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com