Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet Emin KUŞ

Darbeciler Kurşuna Dizilmelidir


Mehmet Emin KUŞ
18 Temmuz 2016 Pazartesi 11:57

İnsanlık tarihinde ellerinde gücü bulunduran despotlar devamlı halkı baskı altında tutmuşlardır. Her devirde halktan yana tavır alan yönetimlere karşı despotlar durmadan sinsi tuzaklar içerisinde olmuşlardır. Bu doğrultuda Ülkemiz Türkiye’de de birçok askeri darbe gerçekleşmiştir. Her darbede ülke geriye giderek büyük yaralar almış, halklar sindirilmiş, insanlar ölmüş, başbakanlar asılmış… Ülkemiz ekonomik, siyasal, kültürel ve ahlaki olarak çöküntüye uğratılmıştır.

Ben burada darbeleri tarihi sıralamasına göre saymayacağım. Ben (2 gün öce) 15, 07,2016 tarihinde ülkemiz tarihinin tozlu sayfalarında yer alacak bir kara leke olarak gerçekleştirmeye çalışılan ancak Yüce Allah’ın ve halkın sağduyusunun baskın çıkması neticesinde başarılı olamayan darbeci eşkıyaların; Taksim meydanında kurşuna dizilerek idam edilmesi gerektiğine inanıyorum.

Çünkü darbe bir insanlık suçudur. Darbe katletmektir. Darbe kaostur. Darbe en ağır baskı ve dayatmadır. Zorbalıktır…

Milletin parasıyla, milletini ve vatanını dış tehlikelerden korumak için alınmış silahlarla milletin canına kast edenlerin başka şekilde cezalandırılması adalete sığmaz. Ve darbeye meyilli olanları cesaretlendirir.

Bugün milleti koruması gerekenler, silahını millete doğrultup yüzlerce insanı öldürüyor, binlerce insanı yaralıyorsa, bunun cezasız kalması, yada hafif cezalarla, hapisle… olmaz.!

Hukukçu değilim ama bildiğim kadarıyla Milletin ve Meclisin vurulduğu yerde Ceza hukuku değil, savaş hukuku devreye girer.  Bu yüzden bu eşkıyalar taksim meydanında kurşuna dizilmelidirler… bu kadar net…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com