Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

"Cinsel kısa yazı"


31 Mart 2012 Cumartesi 11:16
Bu Ülke de, bazı kesimler tarafından sık kullanılan "İlerici" ve "Gerici" kavramları beni ciddi şekilde ifrit ediyor.. Anılan bu kavramlar, insanların; yaşam tarzlarına, inançlarına, örf ve adetlerine saygı duyulmaksızın, suratlarına bir "tokat" misali yapıştırılabiliyor..
Tabii, Türkiye'de beyinlere akıl, kalplere vicdan temin eden bir alet çıkar mı bilmiyorum. Ancak bu aleti satanların sürümden çok fazla kazanacağına inanıyorum.
Evet, şimdi size maddeler halinde sıralayacağım hususlarda "Akıl" ve "Vicdan" yoksunu kişilerin, tavır ve düşüncelerinden oluşan "kısa" bir "yazıdır.."
Bu arada, "Kısa yazı" demişken aklıma geldi. Geçenler de oturup düşündüm.. Düşündüm de; Ülkemiz de, "En fazla okunan yazılar" diye bir araştırma yapılsa sonuç ne olurdu..? Öyle tahmin ediyorum ki, sonuç; "Cinsel" içerikli ve "kısa yazılar" olurdu.. Yani bana göre, yeterince okuyucu kitlesine sahip olmak için ya "Haydar Dümen" vari yazılar, ya da "kısa yazılar" yazmak gerekir idi.. Biliyorsunuz, benim tercihim daima ikincisidir..!
(Tabii, siz başlığı görür görmez, tercihimi "Cinsel" yazıdan kullandığımı sanıp sayfaya daldınız..! Bu konuda sizi hayal kırıklığına uğrattıysam özür dilerim!)
Neyse konumuza dönelim..
BİR: Bu Ülke de, bir vatandaş şayet İbrahim Tatlıses'in "Ayağında Kundura" şarkısını seviyor ve dinliyorsa, kesinlikle "gerici" olarak adlandırılır.. Zira "ilerici" olmak için aynı sanatçıdan "Tombul tombul memeler" şarkısını dinlemek gerekmektedir..
İKİ: Bu Ülke de, Anneniz "Türban takıyor" ise siz bir "gerici" anne'nin evladısınız demektir.. Çünkü "ilerici" olmak için, türbanı değil, türban meselesini "kafaya takmak" gerekmektedir..
ÜÇ: Bu Ülke de, babanız evde "Çay" içiyorsa "gerici", "İçki" içiyorsa "ilerici" bir baba'nın evladısınız demektir.. (Babanız hem "Çay" hem "İçki" içiyorsa bu maddeyi dikkate almayınız..!)
DÖRT: Bu Ülke de, "ilerici" olmak için, Bekir Coşkun, Ayşe Arman, Haydar Dümen gibi yazarların, içinde "Gerici", "Yobaz", "Seks", "Masturbasyon" gibi müstehcen kelimelerin "sık kullanıldığı" yazılarını mutlak suretle okumanız, hatta okumakla kalmayıp, bilgisayarınızın "sık kullanılanlar" listesine eklemeniz gerekmektedir..
BEŞ: Ramazan bayramına Şeker bayramı diyecek ve Ramazan ayında "Tut beni oruç" gibi bazılarına göre ! "Saçma" sözler yazarak insanların dini inançları ile dalga geçmeniz gerekmektedir..
ALTI: Sosyal medya sitelerinde; (Facebook, Twitter) Yha, Bhen, Bis, Nbr gibi kelimeleri kullanarak, Türkçe'ye hakaret edecek şekilde cümleler kurmanız gerekmektedir..
YEDİ: Sokakta yürürken, tesettürlü bir bayanı görünce, "Arap kadını gibi olmuş" diyerek "ırkçılık" kokan tavırlarla insanların dini inançlarına "saygısızlık" yapmanız gerekmektedir..
Evet, "SEKİZ", "DOKUZ", "ON" diye devam edip, Ülkemiz de halen mevcudiyetini koruyan "İleri" kafalı tiplerin düşüncelerini sizlere aktarmaya devam edebilirdim.. Ancak sözü daha fazla uzatıp, meseleyi "Arap saçına" çevirmek istemedim..
Olamaz..! İstemeden bende "ırkçılık" yaptım.. Hemen kendi kendimi "Arap sabunu" ile temize çekmeliyim..
SEKİZ: Yıkanırken, daha iyi temizlenmek için "Şampuan" yerine "Arap sabunu" kullanmanız gerekmektedir!


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com