Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

Cemaatle Terbiye Edilmek!..


Recep Akyol
1 Mart 2014 Cumartesi 11:35
Her türlü bilgi kirliliği ile yapılmak istenenlerin hiç kimseye fayda vermediğine inanıyorum. Olayların sebep-sonuç ilişkilerine baktığımızda kaybedenler ise bizler olduğumuzu net bir şekilde görüp anlamaktayız.

Dünyayı yönetenler insanları çeşitli yol ve yöntemlerle idare ederek tahakkümlerine böylece sürdürmekteler. Etnik kimlik çatışmaları, Mezhep çatışmaları ve şimdi de Cemaatler üzerinden yürütülen  operasyonlarla ülkeyi hizaya getirmeye çalışıyorlar.

Devlete ait  güvenlik birimleri ve stratejik konumdaki bilgileri elde edip acaba hangi Ülke ajanları servis ediliyor..

Tüm bu yapılanlar Ülkenin bölünmez bütünlüğüne yönelik değil midir..?

Bu suçlarla ihanet yapanlar Hıyanet-i Vataniye kabahatler kanununa göre neden yargılanmıyorlar…?  Yoksa bunlara ödüller mi verilmek isteniyor.

Batı toplumu ve Küresel Emperyal güçler Dünyayı ve Ülkeleri yönetirken son zamanlarda Tevhit dini adı altında Evangelist Tarikat oluşturup İslam ülkelerinde özellikle ülkemizde paralel devlet ve cemaat oluşumu ile bizde de Evangelist tarikata eşdeğer ılımlı İslam ve Dinler arası diyalog projeleri ile Ülkemizi ele geçirme planlarını hayata geçirmek istiyorlar.

Geçmişte Kürt vatandaşlara yapılan haksızlıklar ve zulümlerden dolayı tepkilerini silahlı mücadele yöntemi ile yapanlar kanlı bedeller vermelerine rağmen gün geldi Kürtler silahları bırakarak aklın  ve mantığın gereği olan barış ortamını tercih ettiler.

İnsan hakları ve demokrasi rayına oturacak derken ülkenin ekonomik zengin kaynaklarına sahip olma isteklerimizi sabote etmek için cemaat tezgahları ile insanların inançları üzerinden savaşlar başlatıldı.

İslami söylemlerle insanların duygularını kullanarak oluşturulan çıkar şebekesi uluslararası bir Holding haline gelmesi İslami düşünce ile örtüşüyor mu acaba ?

Kasetler, dinlemeler madalyonun öteki yüzü. Yapılmak istenen tek şey Ülkeyi tekrar savaş ortamına getirmek.

Savaş ekonomisi ile terörizm yine insanlarımızın canına kıyarak kan dökerek Ülkede kaos ortamına zemin hazırlamaktır.

Savaş ortamı ile Esrar ve eroin üretimi başlatılarak bu uğurda körpecik bedenler satılarak kapanma noktasına gelen batı illerindeki Barlar, Cafeler ve Meyhaneler tekrar canlandırılıp silah tacirleri Mafya ve Çeteler aracılığı ile kan kusan silahlar satacaklar.

Olaylara bu pencereden bakıp değerlendirme yaparsak doğrular net bir şekilde görülür.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com