Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

CEMAAT YENİ TÜRKİYEYE KARŞI


Recep Akyol
23 Aralık 2013 Pazartesi 21:09

Mevcut durumda Başbakan R.Tayyip Erdoğan’ı AK Partiden ve İktidardan çekip çıkartırsak, Ülkeyi kimlerin idare edip etmeyeceğini düşünürsek olası bir Kaos ortamında hiç kimsenin kazançlı çıkacağını söyleyemeyiz.

AK Partisiz ve Başbakan Erdoğansız bir Türkiye özlemi içinde olanlar CHP-MHP ve Ergenekon yanlılarının birlikteliği size göre bu ülkeyi nereye götürür…?  Böylesine ortamlar en fazla kimlerin işine yarar.


Ülke ve Dünya gündemine gelen Türkiye de ki yolsuzluk operasyonları kimlere uzanırsa ve nereye varacaksa varsın bu iddialar doğruysa herkes hesap vermelidir. Aynı şekilde yolsuzlukların hesabı sorulmalıdır.  Bu kim olursa olsun hiç fark etmez.

Yargının gücü Adalet anlayışında kendini belli eder. İster işçi, ister fabrikatör ister Hâkim. İster Bakan herkes şeffaf bir şekilde hesap vermelidir. Dün ayrı, bugün ayrı olamaz.

Özel Yetkili Savcının suçlamaları ile Cezaevlerine atılan Ergenekon tutuklusu Vekil ve Gazeteciler bir bir bırakılırken Kürt Vekil ve Belediye Başkaları tahliye edilmedi. Cemaatin Yargı da çifte standart politikası ile Barış süreci tarafları karşı karşıya getirilmek isteniyor...

Bu şekilde Barış sürecini sonlandırıp Ülke de yeni bir Kaos ortamı isteniliyor. Yeni Türkiye sevdalıları bu oyunu gelmemeli… Yanlışa yanlış doğruya doğru denilmeli.

Daha düne kadar iktidarın tüm nimetlerinden faydalanan tüm grup ve cemaatlerin birden bire iktidara karşı açmış olduğu savaşın perde arkasında ne var acaba deyip resimdeki tabloyu iyi görünmemiz gereklidir.

Türkiye barış süreci ile birlikte Ortadoğu’da Kürtlerle barışık bir duruma gelmesi akan kardeş kanı’nın durdurulması sonrasında Irak Kürdistan Başkanı Mesut BARZANİ’NİN Diyarbakır ziyareti birçok çevreyi rahatsız etti.

Başbakan Erdoğan’ın Yeni Türkiye’yi Ortadoğu’da bir güç haline getirmesi İsrail ve Amerika’yı endişelendirdi. Büyük Devletler istihbarat güçleri ile dış ilişkilerini ve soysak politikalarını belirler.

Bu iç dinamizmi oluşturan Başbakan aynı zamanda kendi güvenliğini de Allah’tan sonra istihbaratın muhafazasında olduğunu bildiği için MİT Müsteşarı Hakan FİDAN’I kimseye yedirmem derken, ona olan güvenini açıkladı.

Ortadoğu İslam Ülkesi halkları içinde oldukları kanlı ortamdan İsrail ve Amerika’nın sorumlu olduklarını ve bu eli kanlı devletlerin Ortadoğu’dan çekilmediği sürece Ortadoğu’da barışın gelmeyeceğini bilen Ortadoğu’daki irili ufaklı tüm örgütleri Hakan FİDAN ve ekibine istihbarat yardımı ettiler.

Bu durumda mazlum halkların desteği ile Hakan FİDAN Ortadoğu’da başarılı operasyonlara imza atması Ortadoğu’da Siyonist örgütleri ikinci plana itti. İşte bunu hazmedemediler.

Ortadoğu’da büyüleyici özellikleri çizilen Siyonist güçlerin örgütleri Hakan Fidan’ın kellesini istediler. Başbakan Erdoğan bu fırsatı iyi değerlendirip Hakan fidanı koruması sonrası Yeni Türkiye’nin Ortadoğu’da önünü kesmek için cemaat üzerinden AK Partiye  ve Başbakan’a saldırılar başlatıldı.

Böylece cemaatin yaptıklarıyla kimlerin maşası oldukları ortaya çıktı. Barış sürecini sabote ederek ülkenin doğusundan tekrar ölümleri Türkiye’nin gündemine getirme girişimleri için halen ülke de Yabancı ajanları cirit atıyorlar. Dikkatli olmak lazım.Biraz durup düşünmek gerekir.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com