Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

CELALETTİN GÜVENǒİN AHMET BAHÇİVAN'I TEFTİŞİ


Recep Akyol
16 Ocak 2014 Perşembe 20:18

Yenilen Güreşçi Güreşe doymaz atasözü günümüz Yerel seçim siyasetçileri için biçilmez bir laftan gibidir.
Şanlıurfa’da yerel seçim çalışmaları giderek bir renklilik kazanırken bu renkli, modası geçmiş, deforme olmuş adayların yeniden aday olma hakları da kendi bireysel ve yasal haklarıdır tabi ki!

Türkiye’de Mülkiye Müfettişlerinin en fazla çalıştıkları yerlerin başında Yerel Belediyeler gelmektedir.  Yaptığım araştırma sonucu AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Başkan Adayı Celalettin GÜVENÇ ‘in Ahmet BAHÇIVAN döneminin son 6 ayını incelemek üzere Şanlıurfa Belediyesini teftişe gelir.

Şahsen bende FAKIBABA Belediyesi şikayet konusu mesele hakkında ifademize başvuran müfettişleri soruşturma sürecini biraz yaşadım. Yani teftişin işleyişini bilirim.

Şanlıurfa eski Belediye Başkanlarından Ahmet BAHÇIVAN’ı teftiş eden Celalettin GÜVENÇ Bey’e bir odacı ve Maliye tarafından dosyaları tasnif eden bir memur verilir.

Celalettin GÜVENÇ bir gün teftiş işlemleri sırasında gazete okurken mahiyetinde ki memuru dosyadaki  birkaç evrakı çıkarıp cebine koyduğunu görür..

Bu durumu gören Celalettin GÜVENÇ memuru uyararak sakladığın evrakları yerine koy diyerek istersem senin memuriyet hayatına son verirler der. Bu durumda Ahmet BAHÇIVAN’ın memuru tekrar dosyaya bırakır.

Şimdi ise Mütevazı bir şekilde seçim çalışmalarını sürdüren Celalettin Bey’e olur olmaz eleştiriler yönelten Ahmet BAHÇIVAN “Tavanın dibi kara benim ki senden kara” durumunu sanki Urfalılar bilmiyor.

Ahmet BAHÇIVAN Bey Elektronik Mühendisi Eyvallah Urfa’ya getirdiği atölyesini fabrika yaptı. Seçim çalışmalarında ben kaybedersem Fabrikamı İstanbul’a götürmem diye seçmene söz verdi mi o sözü de verdi .. Sonuç yalancının mumu akşama kadar yanar

Urfa’da iki ucube bina var. Birisi abide civarındaki Urfa’nın kalbine saplanmış bir hançer gibi duruyor. Bir diğeri Bahçıvan İş Merkezi..Ama Ahmet BAHÇIVAN’ın palavraları durmuyor.

Şehrin Akciğeri niteliğinde ki Karakoyun İş Merkezinin tapusu ve ruhsatı dahi yokken yaptığı dükkânları ve altta ki otoparkı birilerine peşkeş çekti.

Elinde tek sermayesi olan ve bizler için trilyonları yere gömdüm dediği  İçme suyu  şebekesinin ilk taksidini de 2013 yılında sayın FAKIBABA ödedi.

GAP Entegre bir projedir. Şehir suyu şebekesinde GAP’ın bir parçasıdır. Bu projenin finansmanı İslam Bankası karşılamış olup DSİ’nin denetimi altında yapılmıştır.

Daha yazılacak çok şey var.. Şanlıurfa’ya değil de biraz da kendinize hizmet edin..

Düşün artık Urfa’nın yakasından


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com