Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

CANLI BOMBALARIMIZ


Recep Akyol
24 Mart 2016 Perşembe 12:12

Koca bir dünya, koca bir Avrupa ve Ortadoğu onlara göre canlı bomba iddia edilen ve gerçekten de can alan birkaç canlı bombanın peşine düşmüş durumdalar. Onlara göre 3 ya da 5 canlı bomba patlamış. Geride yalnız bir tanesi kalmış. O canlı bomba da yakalanırsa ya da onlara göre patlarsa canlı bombalar bitecekmiş.

Sayın muhterem hocamız A.Kadir İKBAL yazmış olduğu makalesinde Müslüman camiasının zaaflarından dolayı canlı bombaların inançlı Müslüman kesimden çıktığını sözlerine “ Siz hiç İngiliz, Alman, Fransız yani kısacası Batılı Canlı bomba hiç gördünüz mü “ diye sözlerine devam etmekte.

Bende hiçbir etnik ve dini insan ayrımı yapmadan diyorum ki ; Siz de hiç karnı tok, sırtı pek, canlı bomba gördünüz mü.. ? .. Veya Eroin, esrar gibi uyuşturucu belasına bulaşmamış Canlı Bomba gördünüz mü ?.. Bu yazdığım her iki konuda birçok insanı çevremizde ararsak çok çabuk buluruz.

Evet beyler sizler hiç canlı bomba üretip, bu canlı bombalardan şikâyetçi olan bir topluluk veya bir ülke gördünüz mü.. ?.. Bu dediğimiz ülke insanları maalesef bizim insanlarımız. Nasıl ki eski çağlarda helvadan put yapanlar yaptıkları o putlara istediklerinde tapar, karınları acıkınca putları yedikleri gibi “Günümüz canlı bombaları da ilk önce aç bırakılıp daha sonra da karnı doyurulup beyni de uyuşturulduktan sonra bellerine dinamit bomba bağlayıp ortaya salıveriliyor. “ İşte bugünkü televizyonlarda görmüş olduğumuz kanlı tablonun özeti bu.

Evet, beyler şuanda bütün terör örgütleri ki bu terör örgütlerini yönlendiren tüm dünya devletleridir. Ve bu konuyu biraz daha açarsak bu canlı bombalar Şanlıurfa ve bölgemizde bulunan işsiz ve aç insanlar potansiyel bir canlı bombadır. Hatta şuanda benim evimde dahi bu örnek misali var.

Eski hükümlü ve işsiz insanlar potansiyel suçlu gözü ile bakılan insanlar İşkur ve Büyükşehirde İş başvurusu yapmış olmalarına rağmen maalesef bunlara iş yok. Ama Devletin koltuklarına oturanların aynı soy ismi taşıyanların birçokları çalışır durumdalar.
Devletimiz ve yasalar her eski hükümlü ve engelliye öncelik şartı koymasına rağmen başta İŞKUR müdürü Ünlü Paralelci yolsuzluktan dolayı tayini çıkan ve yolsuzluk eden ki bu ifadeler Urfa Milletvekili ismini ancak Mahkeme de açıklarım.
Ve bu zatın arkasında ki güç kimse onu bulup Paralelcilere İhanetçi gözü ile bakanlara arz edeceğim..
Paraleci Cemaat mensupları kötü ise bunları göreve getirenlerde kötüdür.. Paralelci Cemaat İhanetçi iseler bunları göreve getirenler de ihanetçidir…
Cumhurbaşkanımızın deyişi ile Hukuk tanımayan Parelelci Cemaat mensupları Olmayan hukuktan faydalanamaz..
Ve Büyükşehir başta olmak üzere eski Hükümlü var engelli yasasını göz önüne almadan işe aldıkları kişiler Devletin kayıtlarında mevcuttur. Bu yapılan Hukuksuzluğu Cumhuriyet Başsavcılığı her halde değerlendirir.. Büyükşehirde çalışanların bir Kısmı Söz de Partili listeden bir kısmı da YETKİLİ YÖNETİCİ AKRABA TOPLULUKLARI bunlar gayet doğal sayılsa da vicdani midir değil midir yorum serbest..

Bu durumdan başta AK Partili vekiller, AK Parti İl başkanı Zeynel Abidin Bey, Cumhuriyet başsavcımız ve valimize yapılan itirazlar bellidir. Bu konuda çaba sarf eden İl Müftümüz İhsan AÇIK Bey duyarlılığından dolayı teşekkür ederim.
Şanlıurfa’da böylesine canlı bombalar her an nerde patlayacaklarını hiç kimse bilemez. Ama bu isimlerini belirtmiş olduğum Devletin Asil yöneticileri bu sorumluluktan kendilerini kurtaramazlar.
Bu yazımın başta Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve İçişleri Bakanımız tarafından soruşturulmak üzere Devlet Denetleme Kurumunu yasal görevlendirme yapmalarını saygılarımla arz ederim.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com