Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

ÇANKAYA KÖŞKÜNDE DEVRİMCİ CUMHURBAŞKANI


Recep Akyol
1 Eylül 2014 Pazartesi 11:05


Her türlü engelleme ve yol kesmelere rağmen Cumhurbaşkanımız R.Tayyip ERDOĞAN’IN ilk önce İstanbul büyükşehir Belediye Başkanı daha sonra Başbakan ve daha sonra da Cumhurbaşkanı seçilmesi birçok cephede muhalefet ve sermaye kesiminin bir kısmını tedirgin etmiş durumda.
Aslında bu hazmedemeyişin ve tedirginliğin sebebi onların kokuşmuş, yozlaşmış ve çürümüş olan çağ dışı siyasetlerinde yatıyor.
Aslında yeni Türkiye de değişen bir şey yok. Değişen insanların kafalarındaki insanlık anlayışıdır, hizmet anlayışıdır. Yoksa Devlet, Meclis, Anayasa ve Kanunlar ve Kurumların tümü olduğu yerde duruyor.
Türkiye’yi yöneten beyler ve o Elit tabaka vesayet sistemlerini kaybetmenin telaşı içindeler. Ülkenin birliği ve beraberliği edebiyatı yapanlar aslında birlik ve beraberlik olgusunun temeline dinamit koymaktalar.
Türkiye’de 1. Cumhuriyet ve 2. Cumhuriyet edebiyatı yaparak Cumhuriyet ve tek parti dönemini demokrat olarak değerlendirenler.. Artık kafalarınızı kumlardan çıkarmanın vakti geldi.
Halkın gücüne ve millet iradesine güç ve kan kaybettirenlere şunu demek gerekir: Eğer Türkiye’de Devrimden ve Demokrasiden söz edilecekse ülkede 35 yıl süren savaş öncesi ve 35 yıllık savaş sonrası dönemlerdeki etnik insan katliamlarına bakmak yeterlidir.
Türkiye’deki tüm Hükümetler döneminde etkin rolü olan Kontogerilla, Batı çalışma grubu, Ergenekon ve daha bitmeyen Devlet içindeki cemaatçi paralel yapıya karşı mücadele vererek Cumhurbaşkanı olan R.Tayyip ERDOĞAN varsın Devlet Başkanı olsun… Çankaya Köşkünde bütün ezberler bozulsun.
Evet Beyler Cumhuriyetin kuruluşundan günümüze süre gelen halk desteğinden yoksun elit yönetimlerin ırkçı ve inkarcı politikaları sonucu ölen yüz binlerce insan ailesinden özür dileyen bir lider.
Diğer yandan halkına karşı katliamları meşru gören bir zihniyet.
Bana göre yeni Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük Devrimcisi en iyi özgürlükçü Demokratı, en iyi lideri R.Tayyip ERDOĞAN’DIR.


YORUMLAR
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com